Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama
Toplam 115 ürün bulunmaktadır.

Svr Ürünleri Ne İşe Yarar?

Geniş ürün yelpazesine sahip markalar arasında yer alan SVR, farklı cilt tiplerine ve sorunlarına yönelik ürün seçenekleri ile kurulduğu zamandan bu yana tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Nemlendirici , kırışıklık karşıtı , leke kremi ve yüz bakım ürünlerinin yanı sıra bu marka, vücut, ayak, el – tırnak ve göz çevresi ile dudak bakım ürünleri çeşitleri de sunmaktadır. Sunduğu birbirinden farklı serilerle farklı yaş gruplarına ve cilt tiplerine hitap etmeyi amaçlayan SVR , bitkisel içerikleriyle de dikkat çekmektedir. Bitkisel içerikli ürünlerinin içerisinde en çok tercih edilen ürün Spirial Deodorant Anti Perspirant Vegetal Roll-on olmaktadır. Marka, yüz, vücut, dudak, el ve ayak bakım ürünlerinin yanı sıra güneş bakım ürünleri ve makyaj temizleyici ürünlere de yer vermektedir.

SVR markası, farklı cilt tiplerine, yaş gruplarına ve cilt sorunlarına yönelik ürün seçenekleri sunmaktadır. Markanın ürünleri nemlendirici, kırışıklık karşıtı, leke giderici krem seçeneklerinin yanı sıra, vücut bakımı, güneş koruyucu, göz ve yüz makyajı temizleyicileri gibi pek çok seçenek sunan zengin bir ürün yelpazesine sahiptir. Markanın tüm ürünlerine Reçete üzerinden seçiminizi yaparak ulaşabilir, yüz, göz, dudak, el – ayak, vücut, tırnak bakımınız için ihtiyacınız olan tüm ürünleri detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

En İyi Svr Ürünleri Hangileri?

SVR , yüz ve vücut ürünlerinde farklı sorunlara yönelik ürün seçeneklerine sahip bir marka olmasından dolayı, markanın tercih edilen ürünleri, cilt sorunlarına göre değişim göstermektedir. Sebiaclear Mat Pores serisi, yağlı ciltler için matlaştırıcı etkiye sahip bakım kremleri arasında en çok tercih edilen ürünler arasında yer alırken, Sensifine AR SPF 50+ Creme, yüksek güneş korumasına sahip kızarıklıkları azaltmaya yardımcı ürünler arasında yer almaktadır. Markanın temizleme ürünleri içerisinde Sebiaclear Foaming Gel, hassas ve yağlı ciltlerin kullanımına uygun ürünler arasında tercih edilirken, Topialyse Gel Lavant hassas ve kuru ciltlerin kullanımına sunulmaktadır. Online alışveriş sitemizde, markanın ürünlerinin bir arada sunulduğu indirimli setler de yer almaktadır. Bu setler normal ve karma ciltler için kırışıklık karşıtı bakım ürünlerinin set halinde yer aldığı Liftiane Cream 40ml Kofre ve kuru ciltler için kırışıklık karşıtı bakım ürünlerinin set halinde sunulduğu Liftiane Rich Cream 40ml Kofre seçenekleridir.

SVR Sebiaclear Active 40ml, sivilce ve siyah nokta sorunu yaşayanlar için öne çıkan bakım kremleri arasında yer alır. Sebiaclear Foaming Gel 200ml ise aynı serinin yıkama jeli olup, bu ürünler birbirinin etkisini destekler.

Clairial CC Cream SPF50+ Medium 40ml, lekeli ciltlere yönelik geliştirilen formülü ile öne çıkmaktadır. Güneş koruyucu olmasının yanı sıra kapatıcı özelliği bulunur. Sensifine AR Güneş Koruyucu Krem SPF50+ 50ml markanın en çok tercih edilen güneş koruyucu ürünleri arasındadır.

Cilt için En 5 İyi Svr Ürünü

Cilt için en iyi SVR ürünleri her cilt tipi için farklılık göstermektedir. Vitamin içerikli ampuller, canlandırmaya ve pürüzsüzleştirmeye destek etkisi ile öne çıkarken, Sebiaclear serisi özellikle sivilceli ve siyah nokta oluşumuna yatkın ciltler için formüle edilmiştir.

Clairial serisi lekeli ciltlerin kullanımına uygundur. Topialyse serisi ise hassas ve kuru ciltler için geliştirilmiştir.

Svr Ürün Fiyatları

SVR markası kullanıcılarına zengin ürün seçenekleri ile hizmet verir. Markanın ürün çeşidi, fiyatlara da yansımaktadır. Reçete markalar bölümünden seçiminizi yaparak, tüm ürünleri inceleyebilir, ihtiyacınız olan ürünleri kampanyalardan yararlanarak daha uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Vitamin İçeren Svr Ürünleri

Marka, farklı vitaminlere ürünlerinde yer vererek, bu vitaminler cilt üzerindeki olumlu etkilerinden yararlanmaya çalışır.

SVR A Ampoule Lift 30ml, markanın en iyi ürünlerinin başında yer alır. A vitamini içeriği ile zenginleştirilen formülü ile cildin daha pürüzsüz görünmesini destekler.

B3 Ampoule Hydra 30ml, hassas ciltler için uygun olup, içeriğindeki B3 vitamini ile gerginlik hissinin azaltılmasına, cildin daha dolgun görünmesine ve nem dengesinin sağlanmasına yardımcı olur.

B3 Masque Hydra Intensif 12ml, maske seçenekleri arasında yer alır. B3 Essence Hydra 150ml ise konsantre formülü ile pürüzsüz cilt görünümünü destekler.