Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama
Toplam 78 ürün bulunmaktadır.

Esthederm Ürünleri

Institut Esthederm, tasarladığı ürünlerinde ileri teknolojiyi kullanarak, tüketicilerin cilt sorunlarında çözüme yönelik seçenekler sunan uzman markalar arasında yer almaktadır. Institut, öğrenme ve araştırma mabedi anlamına gelirken, marka, sunduğu ürün seçeneklerinde bu kriterleri göz önünde bulundurarak hizmet vermektedir. Esthe, estetik anlamına gelirken, Derm ise genç görünümü amaçlamakta ve dermatolojiyi simgelemektedir.

Bu kelime anlamları bir araya toplandığında ortaya çıkan ürün seçenekleri, farklı cilt tipine sahip kullanıcıların, cilt sorunlarına yönelik çözümler sunmayı amaçlamaktadır. Çevresel dış etkenlerin cilt üzerinde yarattığı tahriş ve kızarıklık gibi olumsuz etkileri yatıştırmaya çalışmak ve bu durumların oluşması durumda çözüme yönelik yardımcı ürün seçenekleri sunan marka, cilt bakımında da farklı alternatifler sunar. 6 ana güneş felsefesi bulunan markaya göre, güneşe maruz kalmanın az ya da çok miktarda olmasının bir farklı bulunmamaktadır. Cildin güneşten korunmasından ziyade güneşe alışmaya ihtiyacı vardır. Bu nedenle marka güneş ürünlerinde SPF’nin yeterli bir gösterge olduğunu düşünmemektedir.

En Çok Tercih Edilen Esthederm Ürünleri

En çok tercih edilen Esthederm ürünlerinin arasında güneş bakım ürünlerinin yanı sıra cilt bakım ürünleri de bulunmaktadır. Granülsüz peeling maske seçenekleri arasında yer alan Institut Esthederm Osmoclean Lightening Buffing Mask, serinin içerisinde en çok kullanılan maske seçenekleri arasında yer almaktadır.

Lekeli ciltler için koruyucu güneş bakım kremi olan Institut Esthederm Photo Reverse ise güneş korumasına yardımcı olmasının yanı sıra, cildin güneşe alışmasına ve reaksiyon göstermesine engel olmayı amaçlamaktadır. Yine leke ürünleri arasında yer alan aynı zamanda cilt tonu eşitsizliklerinde de severek kullanılan ürünler arasında ise Este – White Brightening Eye Care göz çevresi kremi, markanın tercih edilen ürünleri arasındadır. Online alışveriş sitemizde yer alan markalar bölümünden Esthederm sekmesini tıklayarak, markanın tüm ürünleri hakkında detaylı bilgi alabilir ve güvenilir alışveriş seçeneklerinden faydalanarak siparişinizi tamamlayabilirsiniz.