Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama
Toplam 2 ürün bulunmaktadır.

Ayak Maskesi Nasıl Olmalı?

Ayak maskesi son dönemde popülerleşen bakım ürünlerinden bir tanesi olarak öne çıkmaktadır. Kuruluk, çatlak gibi yaygın sorunlar ile baş ediyorsanız düzenli olarak ayak bakım maskesi uygulamak ayaklarınızda rahatlama hissine destek olabilir. Farklı içerikler ve markalar ile hazırlanan ürünler ile size en uygun seçenekleri kolayca bulabilirsiniz. Temiz ve herhangi bir açık yara olmayan cildinize uygulayarak bakım sürecine başlayabilirsiniz.

Ayak Peeling Maskesi Nasıl Uygulanır?

Ayak peeling maskesi ayağınızdaki ölü derilerin temizlenmesi için ideal tercihlerden bir tanesidir. Ayaklardaki ölü derilerin arındırılması için düzenli kullanımda daha fazla verim alabilirsiniz. Çok yoğun ve şiddetli kalınlaşma ve sertleşmiş bir deri sorunu ile karşı karşıya iseniz törpü ya da rahatlatıcı krem kullanmak yardımcı olacak diğer seçeneklerden bir kaçıdır. Çatlama, kuruluk ve topuk bölgesindeki deride sertleşme olması durumunda düzenli olarak bakım yapmak tekrar eden sorunlarınızın çözümünü destekleyecek yöntemlerdendir.

Soyulan Ayak Maskesi Çeşitleri

Soyulan ayak maskesi, ayak bakımında tercih edilebilecek seçeneklerden bir tanesidir. Skin Republic Foot Peel Mask ayakta yenilenme sürecini uyaracak bir bakım üründür. Temiz ve kuru ayaklarınıza çorap giyer gibi uygulayarak bakım sürecini başlatabilirsiniz. 90 – 120 dakika bekletme süresi olan bu maskeler ile ayaklarınızda yoğun bir bakıma destek olabilirsiniz. Düzenli kullanımda ayak tabanınızdaki deride yumuşama ve rahatlama hissi duyulmasına yardımcı olur. Ölü deriden arındırmaya yardımcı olma ve derinlemesine bakım yapmak için düzenli kullanım önem taşımaktadır.

Ayak Bakım Maskesi Fiyatları

Ayak maskesi fiyatları marka ve içeriklere göre değişiklik gösterebilmektedir. Nemlendirme, peeling, kuruluk gibi farklı cilt sorunlarına göre seçebilirsiniz. Ayak bakımı kimi zaman unutulan ve es geçilen bir basamak olsa da önem verilmesi gereken bir rutindir. Sürekli olarak ağırlığınızı taşıyan ayaklarınıza düzenli bakım yaparak rahatlama hissini destekleyebilirsiniz.

Kuruluk, tahriş gibi sorunlar için rahatlama sağlayabilmektedirler. Bakım kremi, maske, ayak törpüsü, jel ve flaster gibi çözümler ile ayaklarınızda yaşadığınız sorunları rahatlatmak için adım atabilirsiniz. Rahatlama ve bakım deneyimini desteklemek için düzenli olarak uygulamak önem arz etmektedir.