Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama

Göğüs Ucu Kremleri ve Koruyucuları

Bebeğinizin doğmasıyla birlikte minik yavrunuzla aranızda çok güçlü bir bağ kurulur. Bu bağın kurulmasındaki en temel unsur onu emzirmenizdir. Biricik yavrunuzu emzirme ve besleme duygusunun verdiği hazzı kelimelerle ifade edemeyebilirsiniz.

Bebeklerin sağlığı ve gelişiminde anne sütünün ne kadar önemli olduğunu herkes bilir. Bu sebeple her anne bebeğini uzun süre emzirmek ister. Ancak, bazı durumlarda bebeğinizi planladığınız süreden daha az anne sütüyle besleyebilirsiniz.

İş gibi özel durumlar ya da sağlık problemleri sebebi ile minik bebeğinizi emziremeyebilirsiniz. Ya da göğüs pompası ile süt sağmak durumunda kalabilirsiniz. Emzirme sebebi ile oluşabilecek göğüs yaraları ise çoğu anne için oldukça zorludur. Böyle bir durum emzirmenize engel olacak kadar büyük bir sorun haline dönüşebilir.

Meme ucunda oluşan yaralarda en büyük kurtarıcınız göğüs ucu kremi çeşitleridir. Böylece sorunlarınızı ortadan kaldırabilirsiniz.

Lansinoh göğüs kremi, göğüs ucu koruyucu ve çok daha fazla ürüne ulaşmak için Allbabybaby web sitesini inceleyebilirsiniz.

Emzirirken Acı Çekmeye Son Veren Göğüs Ucu Kremleri

Birçok kadının göğüs uçları, emzirme döneminde aşırı hassasiyet yaşayabilir. Özellikle yeni doğan döneminde anneler meme uçlarında çatlak ve yaralarla sıklıkla karşılaşır. Bunun yanında bebekler 2 yaşına kadar emzirilebilir. Ancak, ilk aylarda bebeğinizi günde ortalama 8 ile 10 defa emzirirsiniz.

Bu durum göz önünde bulundurulduğunda göğüslerde sıkıntılar yaşanması normal olabilir. Meme ucu kremi bu dönemde sizi en çok rahatlatacak ürünler içinde yer alır. Bebeğinizi sürekli emzirdiğiniz için göğüs uçlarınızda kuruma ve çatlamalar yaşayabilirsiniz.

Bebeğinizin dişlerinin çıkmaya başladığı dönemlerde de göğüs problemleriniz artabilir. Dişlerini keşfetmeye başlayan minik yavrunuz, ısırma eylemini deneyimlemeye başladığı zaman emzirme anlarında meme uçlarınızda acı duyabilirsiniz.

Meme ucu çatlakları ve kuruluğunun önüne geçmek ya da ısırmadan kaynaklı oluşan yaraları tedavi etmek için bebeğiniz ve sizin için özel olarak üretilen göğüs ucu kremlerinden kullanabilirsiniz. Lansinoh göğüs ucu kremi, içeriğindeki doğal bileşenler sayesinde hem meme uçlarınızı rahatlatır hem de bebeğinizin sağlığına hiçbir zarar vermez.

Lansinoh meme ucu krem, bebeğinizle geçireceğiniz bu uzun süreci, daha keyifli bir hale dönüştürmenizi sağlar. Meme uçlarının nem dengesinin korunmak için siz de kremler içinden seçim yapabilirsiniz. Gögüs ucu catlakları icin krem kullanarak gerekli nem sağlandığınızda, bebeğinizi daha rahat emzirebilirsiniz.

Meme Ucu Kremini Bebeğinizi Emzirirken Güvenle Kullanın

Göğüs ucu çatlak kremi, minik bebeğinizin sağlığını göz önünde bulunduruyor. Birçok anne, göğüs yaraları oluştuğunda herhangi bir krem ya da takviye kullanmaktan çekinir. Kullandığı kremlerin bebeğinin sağlığını olumsuz yönde etkilemesinden tedirgin olur. Ancak, mustela goğüs kremi gibi markaların ürettiği kremler sayesinde endişelenmenize gerek yok!

Göğüs ucu kremleri içinden yapacağınız tercihlerde güvendiğiniz ve kalitesini kanıtlamış markalara yönelin. İçeriğinde kimyasal katkı maddesi ve koruyucu maddelere yer verilmeyen ayanı zamanda alerji oluşturabilecek yağlar içermeyen lansınoh krem ve benzeri ürünleri emzirme anında da güvenle kullanabilirsiniz. Bu kremleri gebelik döneminde de kullanabileceğiniz gibi her emzirme ardından kullanmaya devam ederseniz, oluşma olasılığı bulanan çatlak ve yarılmaların önüne geçebilirsiniz. Lansinoh krem hamilelikte kullanımı hem de emzirme döneminde kullanımı uygun olan ürünlerdendir. Dilerseniz oluşabilecek çatlak ve yaraların önüne geçmek için hamilelik döneminde kremleri kullanmaya başlayabilirsiniz.

Meme Ucu Çatlakları İçin Göğüs Ucu Kremleri

Göğüs kremleri, göğüs ucu yaralarını önlemede ve tedavi etmede oldukça başarılı markalarla sunuluyor. Kremler HPA teknolojisi ile üretilen saf lanolin maddesi ile göğüs uçlarını nemlendirir. Meme ucu kremleri herhangi bir katkı maddesi ya da koruyucu madde içermez.

Dolayısı ile bebeğinizde alerji yapabilecek yağlar ve maddeler içermez. En iyi göğüs ucu kremi seçenekleri emzirmeden önce silmeye gerek duymayacağınız ürünlerdir. Kremleri her emzirme sonrası kullanarak etkiyi arttırabilirsiniz.

İçeriğinde yer alan lanolin maddesi kokusuz, tatsız ve renksizdir. Dolayısı ile bebeğinizin olumsuz etkilenmesini önlediği gibi sütün tadını da bozmaz.

Emzirme Döneminin Vazgeçilmez Göğüs Ucu Çatlak Kremleri Allbabybaby’de!

Göğüs ucu yara kremi her annenin emzirirken bir süre kullanmaya ihtiyaç duyduğu ürünlerdir. Sektörün öncü ve güvenilir markalarının piyasaya sunduğu meme ucu çatlak ve yara kremlerine uygun fiyat avantajları ile Allbabybaby üzerinden ulaşabilirsiniz. Emziren annelerde göğüs ucu yarası krem seçenekleri 10ml, 40ml gibi farklı boyutlarda üretilir.

Uzun süreli kullanımlarınız için daha büyük ml, tercih edebilirsiniz. Her biri alerjik testlerden geçmiş olan meme ucu çatlak kremleri doğal içerikleri ile anne ve bebek sağlığını da korur. Meme ucunda oluşan çatlak ve yaraları daha hızlı giderebilmek için her emzirme sonrası kremi yenileyebilirsiniz.

Dilerseniz hamilelik döneminden başlayarak, dilerseniz emzirme döneminde meme çatlağı kremi kullanabilirsiniz. Bu kremler ile minik yavrunuzu keyifle emzirebileceksiniz. Allbabybaby web sitesi üzerinden meme ucu çatlak kremleri, süt saklama poşeti ve çok daha fazlasına indirim ve kampanyalar sayesinde uygun fiyatlarda satın alabilirsiniz.