Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama

Burun Bandı Çeşitleri

Burun bandı, nefes alış verişin rahat yapılabilmesi için destek sağlayıcı üründür. Günlük kullanımdan ziyade, gece uyku esnasında rahat nefes almaya yardımcı olması açısından sıklıkla tercih edilir. Bu ürünler, horlamayı azaltmaya yardımcı etkisinden dolayı horlama bandı olarak da adlandırılır.

OtriNatura’dan Breathe Right burun açıcı bant, kategorinin önde gelen markası olup, kullanıcıların konforuna yönelik birçok alternatifi bulunan markalar arasında yer alır. Normal boy şeffaf, normal boy klasik serinin en çok tercih edilen ürünleri arasındadır. Breathe Right Burun Bantları Extra %50 daha güçlü yapısı ile öne çıkarken, çocuklarda burun tıkanıklığı sorununa yardımcı ürün ise Breathe Right Burun Bantları Çocuklar İçin seçeneğidir.

Burun Açıcı Bant Markaları

Burun açıcı bant , burun kanatlarının üzerine yapıştırılarak kullanılır. Bu şekilde burun kanatları dışarı doğru çekilir ve bu hareket daha rahat nefes almayı destekler. Bu kategoride pek çok markanın ürünü bulunmakla birlikte, en bilinen ve en çok tercih edilen seçenek, OtriNatura Breathe Right olmaktadır.

Burun Bandı Fiyatları

Burun bandı fiyatları markaya ve ürüne göre değişiklik göstermektedir. Aynı markanın çocuklar için olan seçeneği ile klasik seçeneği arasından fiyat farklı olmakla birlikte, şeffaf ürün seçeneği ile ekstra seçeneği arasında da fiyat farkı bulunur.

Sitemizin ilgini kategorisinden burun bandı kampanyalarını inceleyebilir, indirimli ürün seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

itemtype="https://schema.org/Question">

Burun Bandı Ne İşe Yarar?

Burun açıcı bant , adından da anlaşılacağı üzere, kullanıcıların nefes almasını kolaylaştırmaya destektir. Bu ürün seçenekleri, gece uyku esnasında tıkanma ve horlamanın önüne geçmeye yardımcı olur. Burun bandı çeşitlerinin spor esnasında kullanımı da yaygındır. Spor yaparken daha çok oksijen almak isteyenler, burun bantlarını kullanmayı tercih etmektedir.

Günlük hayatta ise burun tıkanıklığı sorunu yaşanan dönemlerde, rahatlamaya destek etkisi ile bu ürün kullanılmaktadır. Özellikle şeffaf bantlar, görüntü açısından gün boyu kullanımda kolaylık

Burun Tıkanıklığı Bandı Nasıl Kullanılır?

Burun bandı kullanımı son derece kolaydır. Ürün temiz ve kuru cilde uygulanmalıdır. Paketinden çıkarttığınız bandı, burnunuzun üstüne yapıştırmanız yeterlidir. Burun kanatlarınızı hafifçe dışarı doğru çekecek olan bu ürün, nefes almanızı kolaylaştırmaya destektir. Çıkartmak istediğinizde ise hafifçe kenarından kaldırmanız yeterlidir. Burun bantları çıkartılırken, ciltte tahriş ve acıya neden olmamaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.