Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama

İşlem Görmüş Saçlar için Şampuan Çeşitleri Neler?

Mevsimsel değişimler, güneş ışınları ya da sıklıkla saç şekillendirici kullanımı saçların yıpranmasına neden olabilir. Bununla birlikte, boyama işlemi, saç rengi açma, kalıcı düzleştirme gibi yapılan pek çok işlem, özellikle de çok sık tekrarlanıyorsa, saçınızın yıpranmasına sebep olabilir. Saç kalitenizi korumaya yardımcı ürünleri mutlaka bakım rutininize dâhil edebilir ve düzenli olarak bakım gerçekleştirebilirsiniz. İşlem görmüş saçlar için şampuan çeşitleri Recete ‘de uygun fiyatlarla kullanımınıza sunulmaktadır.

İşlem görmüş saçlar için şampuan ve bakım kremleri, kuaförde yaptırdığınız işlemlerin ya da evde yaptığınız renklendirme vb. işlemlerinizin saçınızda yarattığı deformasyonun onarılması noktasında destekleyicidir.

Boya ya da perma yaptırdıktan sonra saç kalitenizde bozulma olduğunu düşünüyorsanız da Foltene Restructuring Shampoo mutlaka incelemeniz önerilen ürünlerden biridir.

İşlem Görmüş Saçlar için Bakım Ürünleri Hangileri?

İşlem görmüş saçlar için şampuan kullanımının yanı sıra, bakım kremleri de hasara uğrayan saçların eski kalitesine kavuşmasını destekler.

Marc Anthony Grow Long Conditioner şampuanlama sonrası daha kolay taranan saçlar için özel içeriği ile yardımcı ürünler arasında yer almasının yanı sıra, formülü özellikle saçlarını daha hızlı uzatmak isteyenler için öne çıkan ürünler arasındadır.

Saçın ihtiyacı olan en önemli maddelerden biri olan keratin içeriği ile öne çıkan Cosmed Hair Guard Keratin Spray durulanmayan bir ürün olup, saçın beslenmesini destekler.

İşlem Görmüş Saçlar İçin Bakım

Saçlarınızı boyatmayı, ya da çeşitli kalıcı işlemler yaptırmayı seviyorsanız, saç bakım rutininize, işlem görmüş saçlar için bakım ürünlerini dahil edebilirsiniz. Hayalinizdeki saç rengini elde ederken, saçınızın eski formunu kaybetmemesi için bu kategoriye yönelik şampuan, bakım kremi, serum, yağ ve spreyler arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

İşlem görmüş saçlar için şampuan seçiminizin yanı sıra, şampuanlamanın ardından rutininize bir bakım ürünü daha seçerek ürünlerin etkinliğini destekleyebilirsiniz.

İşlem Görmüş Saçlar için En İyi Saç Bakım Ürünü Markaları

İşlem görmüş saçlar için bakım ürünleri arasından öne çıkan markalar, Marc Anthony, Foltene, Dermoskin, Cosmed ve Sebamed’dir. Bu markaların tüm ürünlerini ilgili kategoriden inceleyebilir, ayrıca diğer alternatif markaların birbirinden özel ürünlerini de kategorimiz içerisinde görebilirsiniz. Diğer tüm ürün çeşitleri için Recete ‘nin zengin ürün çeşitliliğini inceleyebilirsiniz.

Cansız Saçlar için En İyi Ürün Seçenekleri

Yapılan işlemler sonrası saçlarınızın eski canlılığını yitirdiğini düşünüyorsanız, kullandığınız bakım ürünlerini özellikle cansız saçlara yönelik seçenekler arasından tercih edebilirsiniz.

Cansız saçlar için pek çok bakım seçeneği bulunmaktadır. Tercihi bakım yağından yana olanlar için Phyto Phytoelixir Intense Nutrition Subtle Oil, işlem görmüş saçlar için bakım ürünleri arasında öne çıkmaktadır. Cansız saçlarınız için diğer saç bakım ürünlerini keşfetmek ve uygun fiyatlara sahip olmak için Recete ‘yi takip etmeyi unutmayın!