Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama
Toplam 44 ürün bulunmaktadır.

Kepek Şampuanı

Kepek sorunu, dünya üzerinde pek çok kişinin yaşadığı en büyük problemler arasında yer alıyor. Gerek yanlış şampuan seçimi gerek yanlış yıkama yöntemi gerekse de diğer dış etkenlerden dolayı meydana gelen kepek, döküntüler halinde uzun ya da kısa süreli olarak kendini gösterebiliyor. Beyaz döküntüler halinde saçtan kıyafetlerin üzerine dökülen kepekler, kişinin saçını kaşıması sonucunda saçta da kötü bir görüntünün meydana gelmesinde büyük rol oynuyor. Saçlardaki kepeklerden kurtulmanın en kolay yolu ise doğru kepek şampuanını kullanmaktır.

Kepekten Kurtulmanın Yolları!

Saçınızdaki kepeklerden kurtulmak için öncelikle kendi saç tipiniz için doğru olan şampuanı kullanmalısınız. Saç tipinize uygun olan ürünü düzenli olarak kullanmanız sayenizde kepek sorununu ortadan kaldırabilirsiniz. Dilerseniz “özel bakım” bölümünün alt kategorisi olan “kepek bakımı” içerisinde sunulan “tekrarlayan saçlar için yüksek etkili kepek şampuanı , kuru kepek için bakım şampuanı ve yağlı kepek için bakım şampuanı” gibi ürünler arasından seçim yapabilir ve uygun fiyatlar eşliğinde satın alabilirsiniz. Kepek sorunu ile uğraştığınız dönem boyunca şampuanınızı değiştirmemenizde fayda görülür.

Kepekli Saçlar İçin Hangi Şampuan Kullanılmalı?

Hem kuru hem de yağlı saç tipinde görülebilen kepek problemi, öncelikle estetik açıdan kişileri rahatsız ederken, bir diğer yandan kaşıntı ve tahriş söz konusu olduğunda acı da verir. Kepek sorunun önüne geçmek için saç bakım rutini, kepek şampuanı başta olmak üzere, çeşitli ürünlerle gerçekleştirilmelidir.

Kepek için şampuan seçimi sırasında, üründen beklenen desteği görebilmeniz için saç tipinize yönelik ürün seçimi yapmanız önerilir.

Kuru saçlarda kepek sorunu görülürken kullanılabilecek ürünler arasında Vichy Dercos Shampoo Anti Dandruff Dry yer alır. Kepekle birlikte kaşıntı sorunu yaşanması durumunda La Roche Posay Kerium DS kullanabilirsiniz.

İnatçı kepek sorunu, çeşitli ürün kullanımının ardından yine de görülebilir. Bu durumun yaşanması söz konusu olduğunda Bioderma Node İkili Avantaj Paket tercih edilebilecek ürünler arasında yer alır.

Saç sorunlarınızı destekleyici bakım ürünlerinin tamamına recete.com adresi üzerinden ulaşabilir, en iyi kepek şampuanı seçenekleri arasından alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Yağlı ve Kepekli Saçlar İçin Ne Yapılmalı?

Hem yağlı hem de kepekli saçlara sahipseniz, bakım rutininizi bu sorunlara yönelik ürünler arasından seçiminizi yaparak tamamlamanız önerilir. Kepeğe karşı şampuan alışverişiniz sırasında ürünün yağlı saçlara uygun olduğundan emin olmalısınız.

Kuru saçlarda yaşanan kepek sorunun ürünleri ile yağlı saçlar için uygun olan farklıdır. Vichy Dercos Shampoo Anti Dandruff Oily, yağlı saçlarda kepek sorunun önüne geçmeyi destekleyici ürün seçenekleri arasında satışa sunulmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.