Özellik Filtreleme
Markalar Bilgi
Nuxe (4)
Avene (18)
Vichy (1)
Lierac (4)
Bioderma (22)
Babe (12)
CeraVe (1)
Cosmed (3)
Darphin (6)
Derma E (4)
Ducray (10)
Filorga (1)
Incia (2)
Jowae (3)
Moos (3)
Murad (10)
Nilera (2)
Noreva (15)
Sebamed (4)
Seranem (1)
SVR (9)
Uriage (14)
Yes To (11)
Marka Serileri Bilgi
Sebium (21)
Cleanance (11)
Effaclar (15)
Cilt Tipi Bilgi
Kırışıklık Tipleri Bilgi
Fiyat Aralığı Bilgi

Sivilce ve Siyah Nokta

Sivilce ve siyah nokta problemlerinden kurtulmak için, sayfamızda bulunan sivilce kremi ve siyah nokta temizleme kitlerini kullanabilirsiniz.

Cilt Bakımı Yüz Bakımı Sivilce ve Siyah Nokta modellerinde 245 Ürün kayıt bulundu.
Karşılaştır
  Sayfa:1/11  Ürün Sayısı:245 
FIRSAT ÜRÜNÜ

    Sivilce Kremi

    Şüphesiz ki sivilce ve siyah noktalar, kadın-erkek demeden hemen hemen herkesin en büyük cilt sorunları arasında yer alıyor. Özellikle ergenlik döneminden başlayarak ilerleyen yaşlara rağmen geçmek bilmeyen sivilceler, kişilerin korkulu rüyası oluyor. Sürekli yenilenen ve yüz bölgesinde rahatsız edici görüntü oluşturan sivilcelerin sıkılması durumunda yüzde kalıcı izler kalmasına zemin hazırlanıyor. Bu nedenle siyah nokta ve sivilceler asla sıkılmamalı ve sivilcelerin başka bölgelere yayılmasına izin verilmemelidir.

    Sivilceler Nasıl Geçer?

    Yüzünüzde bulunan sivilcelerden kurtulmak için ünlü kozmetik ve dermatolojik markaların özel laboratuarlarda testlerden geçen sivilce kremlerini kullanabilirsiniz. Sivilce kremi kullandığınız dönemde olumlu sonuçları kısa sürede almak için düzenli olarak kullanmaya özen göstermelisiniz. Ayrıca krem seçimi yaparken kesinlikle kendi cilt yapınızı göz önünde bulundurarak ürün tercihinde bulundurmalısınız. Kuru, yağlı ya da karma olan cilt tipleri için özel olarak üretilen kremlerden sizin için doğru olanı tercih ederek sivilcelerinizden kurtulabilirsiniz. Buna ek olarak sivilceli olan bölgeleri daha fazla yormamak adına ağır makyaj yapmamaya ve düzenli olarak yüz temizliği yapmaya özen göstermelisiniz.