Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama
Toplam 37 ürün bulunmaktadır.

Bioxcin Ürünleri

Bioxcin, Biota Laboratuvarları’nda üretilen saç bakım ürünleri içeren, alanında lider markalardan bir tanesidir. “Saç dökülmesi uzmanı” ifadesiyle öne çıkan Bioxcin, 2006 yılından bu yana dermokozmetik sektörünün önemli markalarından biri olarak göze çarpmaktadır. Biocomplex B11, sadece Biota Laboratuvarları’nda geliştirilen ve Bioxcin’in içeriğinde yer alan bitkisel bir ekstredir. Biota Laboratuvarları geliştirdiği ürünler ile kullanıcıların ihtiyaçlarına uzun vadeli ve bitkisel çözümler getirmeyi hedeflemektedir. 10 yılı aşkın süredir birçok saç ve cilt sorununa çözüm bulmak için formüle edilen ürünler için İstanbul’un seçkin Üniversiteleri ile ortak çalışmalar yürütülmektedir.

Bioxcin Şampuan

Saçların canlılığını arttırmaya ve saç bakımını sağlamaya yardımcı olacak içeriği ile Bioxcin şampuan , birçok kullanıcı tarafından ilgiyle karşılanmaktadır. Kuru ve normal saçlar için geliştirilmiş Bioxcin Quantum, ilk kullanımdan itibaren saçların daha kalın ve gür görünmesini sağlamaya çalışır. Saçlara direnç, parlaklık ve dolgunluk kazandırmaya yardımcı olur. Bioxcin Quantum Phytosterol Sağlıklı Uzama Şampuanı, Biocomplex B11 içeriği ile saç derisini beslemeye yardımcıdır. Formülünde yer alan vitaminler ve minareller saçı güçlendirmeye yardımcı olur. Zayıflamış saç telleri için Bioxcin Quantum Double Effect Şampuan tercih edilebilir. Yoğun Saç Dökülmesi İçin Şampuan ürünleri arasında Bioxcin Forte Şampuan yer almaktadır. Konsantre formülü, özel olarak geliştirilmiştir. Markanın ürün gamı içerisinde siyah sarımsak ekstresi içeren Kökleri Zayıflamış Güçsüz Saçlar İçin etkili olan Bioxcin Siyah Sarımsak Şampuanı da yer almaktadır. Sadece kadınlar için geliştirilmiş ve kadın tipi saç dökülmesi için sunulan Bioxcin ürünü ise Femina Kadın Tipi Saç Dökülmesi İçin Şampuan’dır.

Bioxcin Serum

Bioxcin serum, yoğun saç dökülmelerine karşı yardımcı olması amacıyla geliştirilen dermokozmetik ürünüdür. Saçlara hacim ve direnç kazandırmaya çalışır. Bioxcin serum ürünlerinin tümüne göz atmak ve markanın diğer ürünlerine ulaşmak için siteyi inceleyebilir ve indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Saç Dökülmesi İçin Tercih Edilen Bioxcin Ürünleri Hangileri?

Saç bakım ürünleri markası olarak öne çıkan Bioxcin, 2006 yılından beri Biota Laboratuvarları’nda, farklı saç tipleri ve saç sorunları üzerine formüller üretmektedir. Markanın şampuan, serum, keratin bakımı ve tablet şeklinde ürün seçenekleri bulunmaktadır. Saç dökülmesi ve yoğun saç dökülmesi sorunlarına yönelik seçenekleri öne çıkmaktadır.

Bioxcin Forte Serum 3x50ml+Forte Şampuan Set, yoğun saç dökülmesine yönelik serinin, serum ve şampuanını bir arada sunar. Yağlı saçlarda dökülme ve kuru saçlarda dökülmenin önüne geçmeye yardımcı ürün seçenekleri farklı formüllere sahiptir.

Dökülme sorunu yaşıyorsanız, ürün seçiminizi yaparken, cinsiyet, dökülme tipi ve saç tipi gibi detayları göz önünde bulundurarak kullanıma başlamanız önerilir.

Aynı serinin üçlü şampuanı, Biotin şampuan, Genesis şampuan, yoğun dökülme için bakım kiti ve klasik şampuan, saç dökülmesi sorunun giderilmesine yardımcıdır.

Bioxcin Ürün Serileri Nelerdir?

Bioxcin , markası akıllarda saç dökülmesini önlemeye veya gidermeye destek ürünleri ile kalmış olmakla birlikte, saç güçlendirme, cansız saçlara özel ve kepek oluşumunun önlenmesine yardımcı şampuan ve serum seçenekleri de sunar.

Forte serisi, yoğun saç dökülmesinin önüne geçmeyi destekleyici formüle sahiptir. Serinin içerisinde şampuan, serum ve keratin complex tablet bulunur.

Quantum ürün serisi, dökülme karşıtı destekleyici etkinin yanı sıra saçın güçsüzleşen katmanlarında onarıma yönelik olarak üretilmiştir. Yağlı saçlar ve kuru saçlar için farklı seçeneklere sahiptir.

Klasik seri de tıpkı Forte serisi gibi dökülmeyi engellemeye yönelik ürün seçenekleri sunar. Bioxcin Biotin Şampuan, günlük kullanıma uygun olup, dökülme karşıtı ürünler arasındadır.

Femina serisi, kadın tipi saç dökülmelerine yönelik şekilde formüle edilmiş bir seri olarak satışa sunulmuştur. Ultra Hassas Termal Şampuan ise hassas saç derisini rahatlatmaya yardımcı olur.

Bioxcin fiyat seçenekleri ise, hem şampuan, serum ve tablet formlarına göre, hem de serilere göre değişiklik göstermektedir. Set halinde sunulan alternatifleri değerlendirerek daha ekonomik bir alışveriş gerçekleştirebilir, ilgili kategorimizden indirim ve kampanyaları takip edebilirsiniz.