Özellik Filtreleme
Markalar Bilgi
Marka Serileri Bilgi
Fiyat Aralığı Bilgi

Yüz Maskesi ve Peeling

Yüz maskesi ve peeling ürünleri ile cildinizi ölü derilerden kurtarmayı deneyebilirsiniz. En uygun fiyatlar ile yüz maskesi ve peeling ürünlerini satın alın!

Cilt Bakımı Yüz Bakımı Yüz Maskesi ve Peeling modellerinde 145 Ürün kayıt bulundu.
Karşılaştır
  Sayfa:1/7  Ürün Sayısı:145 
FIRSAT ÜRÜNÜ

    Peeling

    Şüphesiz ki cildin sağlıklı ve temiz olan görünümü bozan sorunların başında; cilt lekeleri, güneş lekeleri, sivilce izleri, siyah noktalar, kuruluklar ve yaşlanma belirtileri yer alıyor. Pek çok kadın ve erkekte meydana gelebilen bu durumlar, kaliteli ürünler ve doğru uygulamalar ile azaltılabiliyor ya da tamamen yok edilebiliyor. Özellikle farklı içeriklere sahip ve her cilt tipine göre farklı üretilen peeling ürünler, cilde daha sağlıklı daha temiz ve daha genç bir görünüm kazandırıyor. Cildi derinlemesine temizlemek, izlerin bulunduğu üst yüzeyi kaldırmak ve yeni deriyi ortaya çıkarmak için peeling yöntemini tercih edebilirsiniz.

    Peeling Bakım Ürünleri

    Her cilt tipi birbirinden farklı özelliklere sahip olduğundan peeling ürünleri de bu doğrultuda hazırlanıyor. Bu yüzden yağlı cilt için yağlı ciltlere özel peeling tercih ederken kuru ciltler için de kuru ciltlere özel peeling ürünlerini kullanmalısınız. Doğru ve düzenli ürün kullanımı sizi olumlu sonuca ulaştırmanın en kolay yoludur. Peeling kategorisinde; leke karşıtı, nemsiz ciltler, hassas ciltler, karma ciltler, yağlı ciltler, sivilceli ve sivilceye eğimli ciltler için yüzlerce ürün çeşidini bulabilirsiniz. Cildiniz için uygun olan ürünleri, en uygun fiyatlar eşliğinde hemen sepete ekleyerek satın alabilirsiniz.