Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama

Splenda Ürünleri Ne İçindir?

Splenda çeşitleri diyabete sahip kişilerin günlük diyetlerinde kullanıma uygun olacak şekilde üretilmiştir. Markanın tatlandırıcıları, suklaroz içermekte olup, bu madde, karbonhidrat içermemektedir ve kalorisizdir.

1 tablet ürün, 5 gramlık çay kaşığı şekerle aynı tada sahiptir. Aspartam ve sakarin içermemektedir.

Splenda Tatlandırıcı İçinde Kaç Adet Var?

Splenda tatlandırıcı 100 tablet, 500 tablet ve 300 tabletlik kutularda satışa sunulmaktadır. Tablet formun yanı sıra granül seçeneği de bulunmaktadır.

Tablet forma sahip tatlandırıcılar, içeceklerde kullanıma uygundur. Granül tipi ise şekerle aynı forma sahip olup, içeceklerin içerisinde kullanımının yanı sıra, yiyeceklerin üzerine dökülebilir, tatlı ve pasta tariflerinde kullanılabilir.

Splenda Fiyat Aralığı

Tatlandırıcı fiyatları, gramajına ve ambalaj içerisinde bulunan tablet sayısına göre değişmektedir. Reçete diğer takviyeler kategorisinden markaya tıklayarak, tüm ürün seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Splenda fiyat seçeneklerini, kampanya ve indirimleri değerlendirerek, alışverişinizi uygun hale getirebilirsiniz.

En Sık Tercih Edilen Splenda Ürünleri

Markanın en çok tercih edilen ürün seçenekleri tablet forma sahip olanlardır. Splenda Tatlandırıcı 100 Tablet, 500 Tablet ve 300 Tablet seçenekleri arasından siz de seçiminizi yapabilirsiniz. 100 tablet gün boyu yanınızda taşıyabileceğiniz şekilde olduğu için, dışarıda da tatlandırıcı kullanmak istediğiniz zamanlar için idealdir. Sürekli kullanım içinse 300 ve 500 tablet seçenekleri avantaj sağlamaktadır.

Splenda Ürünleri Faydaları

Aşırı miktarda şeker alımı başta obezite olmak üzere pek çok soruna neden olmaktadır. Özellikle içeceklerini şekersiz içemeyenler, gün içerisinde metabolizmalarını yüksek oranda şekere maruz bırakmaktadır. Splenda, şeker alımına alternatif bir ürün olup, kalori içermemektedir.

Kalorisiz bu içerik kilo kontrolünü destekler. Tatlı ve hamur işi gibi tariflerinizde şeker kullanmadan, tat vermenize olanak sunar. Kan şekerini olumsuz yönde etkilemediğinden dolayı diyabetlilerin içeceklerini tatlandırmalarında ve tatlı tüketiminde yardımcıdır.