Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama

Seranem Ürünleri Nelerdir?

1982 yılında üretime başlayan Dermadolin firmasının markası Seranem , uzun yıllar boyunca edinilen deneyimin ardından hayata geçirilmiştir. Cilt ile uyumlu formülleri ile öne çıkan marka, cilt bakımı, vücut bakımı ve saç bakımı ana kategorileri altında zengin bir yelpazeye sahiptir. Markanın ürün seçenekleri arasında nemlendirici etkili saç bakım şampuanı, yüz temizleme köpüğü, vücut bakım şampuanları, el – vücut ve dirsekler için nemlendirici krem seçenekleri öne çıkmaktadır.

Seranem Ürünleri En Uygun Nerede?

Seranem ürünlerine uygun fiyat seçenekleri ve sürekli güncellenen kampanyalarla Reçete üzerinden ulaşabilirsiniz. Kullanıcılarına tepeden tırnağa bakım ürünleri ile hizmet veren markanın denemek istediğiniz ürünlerine ekonomik alışveriş seçenekleri ile sitemiz üzerinden sahip olabilirsiniz.

Seranem Saç Ürünleri

Markanın saç bakım ürünleri de vücut ve cilt bakım ürünleri kadar tercih edilmektedir. Seranem 4 Mevsim Saç Bakım Şampuanı 150ml, markanın en çok tercih edilen şampuan seçeneklerinin başında yer alır. Ürünün içeriğinde Argan Çekirdeği Özü, hyaluronik asit eşdeğerlisi bitkisel içerikler ve hidrolize keratin bulunur. Yaz aylarında saçların güneşten yıpranmasının önüne geçmeye destek ürünlerden biri olup, UV filtresine sahiptir. Aynı ürünün 300 ml seçeneği de bulunmaktadır.

En İyi Seranem Ürünleri

Saç bakım ürünlerinin yanı sıra markanın en iyi ürünleri arasında Seranem Yüz Temizleme Köpüğü 200ml, dikkat çekmektedir. Karma ve yağlı ciltler için özel olarak geliştirilmiş formüle sahip bu ürün, cildin yağ dengesini sağlamayı destekler. Kuru ve hassas ciltler için Vücut Bakım Şampuanı, el ve vücut için nemlendirici krem en iyi ürünler arasında gösterilmektedir. Nemlendirici krem kolay kuruyan ve yıpranan dirseklerde kullanıma uygundur.

Seranem Ürün Fiyatları

Seranem markası kullanıcılarına farklı ihtiyaçlara yönelik pek çok bakım ürünü sunar. Markanın her ürününün fiyatı değişmektedir. Reçete bakım ürünleri arasından markanın ürünlerini inceleyebilir, fiyatlar hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.