Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama
Toplam 19 ürün bulunmaktadır.

Solante Markasına Ait Ürünler

Solante, güneşin zararlı ışınlarından korumaya yardımcı ve güneş kaynaklı sorunlara özel olarak geliştirilmiş ilk güneş koruyucu serisidir. Bu özelliği ile en çok tercih edilen güneş koruyucular arasında yer almayı başarmıştır. Marka, yoğun nemlendirici özelliği ile güneşin zararlı ışınlarından (UVA ve UVB) korumaya yardımcıdır. Özel antioksidan içeriği ile kullanıcıların cilt bakımlarını, en etkili şekilde yapmasına destek olur. İpeksi bir his vermeye çalışır ve zengin içeriği ile kullanıcıların beğenisini kazanan markalardan biri olarak öne çıkar.

Cildinizi besleyemeye çalışan ve her cilt tipine uygun yapısı ile dikkat çeken marka yağlı ciltlere özel formülü ile de kullanıcılara destek olur. Cildin doğal yapısını güçlendirmeye çalışan ürünler, leke problemi yaşayan ciltler için de farklı çözümler sunar. Markanın ürün çeşitleri arasında; güneş kremleri yer alır. Her yaş grubuna özel olarak geliştirilen ürünler; çocuklar ve yetişkinler için farklı ürün grupları halinde geliştirilmiştir.

Solante Güneş Ürünleri

Solante güneş kremi çeşitleri arasında öne çıkan ve en çok tercih edilen ürünlerden biri, Güneş Lekelerine Karşı Etkili Güneş Koruyucu olan Pigmenta Sun Care Lotion SPF50’dir. Ciltteki renk dengesini sağlamaya ve onarıcı etki göstermeye yardımcı olan yapısı sebebiyle, kullanıcıların beğenisini kazanmıştır. Özel bir kokuya sahiptir ve bitkisel özler yoluyla elde edilmiştir. Yağlı ve Akneli Ciltler İçin Güneş Koruyucu özelliği ile Acnes Sun Care Lotion SPF50 ürünü, akne eğilimli ciltler için özel olarak geliştirilmiştir. Cildin yağ dengesini sağlamaya yardımcı olan ürün, sivilcelerle mücadeleyi destekler. Antioksidan açısından zengin içeriğe sahiptir ve yağsızdır. Daha hassas bir cilt yapısına sahipseniz, Kızarıklık Sorunlu Ciltler İçin Renkli Güneş Koruyucu olan Telerubor Tinted Sun Care Lotion ürünü ile ciltteki kızarıkları azaltmaya yardımcı bu üründen yararlanabilirsiniz.

Cilt İçin En İyi Solante Ürünleri Hangileri?

Assos & Akur Pharma bünyesindeki marka, güneş koruyucu ürün seçenekleri sunmaktadır. Başta Atopik Dermatit olmak üzere pek çok cilt sorununa yönelik spesifik olarak formüle edilen ürün seçeneklerine sahiptir.

  • Solante Pigmenta Sun Care Lotion SPF50+ 150ml markanın en iyi ürünlerinin başında yer alır. Güneş lekelerinin oluşumunun önüne geçmeyi destekler.
  • Solante Acnes Sun Care Lotion SPF50+ 150ml ise akneli ciltlerin güneşe karşı toleransını arttırmaya yardımcı olur.
  • Telerubor Tinted Sun Care Lotion SPF50+ 150ml, kızarıklık sorunu olan ciltler için öne çıkarken, Antiox Sun Care Lotion SPF50+ 150ml güneşten korumanın yanı sıra Anti – Aging etkisini destekler.
  • Solante Atopica serisi, atopik ve çok kuru ciltlere özel olarak formüle edilmiştir.
  • Markanın farklı cilt tiplerine yönelik seri seçenekleri bulunmaktadır. Immuna serisi hücre hasarını önlemeye yardımcı olurken, Adults serisi sadece yetişkinlerin, Babies serisi bebeklerin, Enfants serisi ise çocukların kullanımına uygundur.
Recete.com güneş koruyucular kategorisinden Solante markasını tıklayarak tüm ürün seçeneklerini detaylı olarak inceleyebilir, cilt tipi ve cilt sorunlarınıza yönelik güneş koruyucu seçenekleri arasından tercihinizi yapabilirsiniz.

Solante Ürün Fiyatları Ne Kadar?

Solante koruyucu krem seçenekleri dermatologlar tarafından reçete edilebilen ürünler arasında yer alır. Markanın ürünleri kullanıcılarına güneşten korunmanın yanı sıra cilt sorunlarının giderilmesinin ya da oluşumunun önüne geçmeyi destekleyici etki sunar.

Ürünler 150 ml ambalajda satışa sunulmuştur. Küçük bir miktar kullanımı yeterli olup, uzun süre boyunca ihtiyacınızı karşılayabilecek büyüklüktedir.

Sadece yaz aylarında güneşe çıkıldığında değil, yıl boyu kullanılması önerilen güneş koruyucu seçeneklerine özel kampanyalarla sahip olmak için Recete.com indirim günlerini ve yıl boyu güncellenen avantajlı kampanya seçeneklerini inceleyebilir, alışverişinizi ekonomik bir şekilde tamamlayabilirsiniz.