Özellik Filtreleme
Markalar Bilgi
Bebak (1)
Beology (4)
Ducray (1)
Klorane (2)
Phyto (9)
Rectiwa (1)
Yükleniyor..
Cilt Tipi Bilgi
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
Saç Tipi Bilgi
Yağlı (1)
Kuru (5)
Yükleniyor..

Saç Maskeleri

$mrk$ $opf$ Saç maskesi kürlerimiz ile saçınız kendiliğinden ışıldayacak. Saçlarınız için hak ettiği bakımı, en uygun fiyatlı saç maskelerimiz ile verin.

Saç Bakımı Günlük Bakım Saç Maskeleri modellerinde 30 Ürün kayıt bulundu.
Karşılaştır
  Sayfa:1/2  Ürün Sayısı:30 
FIRSAT ÜRÜNÜ

    Saç Maskesi

    Gerek aşırı şekilde saç maşası, düzleştirici, kurutma makinesi kullanımı gerekse de yanlış ürün ve bakım yöntemi tercihi nedeni ile hasar gören saçlarda yıpranma ve kırılma yaşanması kaçınılmazdır. Normal kırılmaların dışında şiddetini arttıran dökülmeler ve yıpranmalar zamanla saçların eski nem dengesini ve parlaklığını kaybetmesine neden olur. Bu gibi durumlarda saçları yeniden güçlendirmek ve eski sağlıklı görünümüne kavuşturmak için bakım ürünlerinden yardım alınmalıdır. Ayrıca yanlış boyama sonucunda yanan saçlarda da cansız ve sönük bir görünüm ile karşı karşıya kalan kadınların, yoğun bakım ürünlerini tercih etmesi gerekir. Son dönemlerde kadınlar tarafından sık sık tercih edilen saç maskesi, saçlarınızın güç kazanmasına destek olur.

    Saç Maskesinin Faydaları

    Nemlendirme, parlaklık kazandırma, güçlendirme, kırılma ve dökülme karşıtı olmak üzere pek çok konuda beklentileri karşılayan saç maskeleri, saçlarınızın zamanla eski sağlıklı haline dönmesinde etkin rol oynar. Günlük bakım kategorisinin alt kategorisi olan saç maskeleri, içerisinde kuru saçlar, yağlı saçlar, yıpranmış saçlar gibi pek çok farklı saç tipine uygun ürünler bulunuyor. Siz de kendi saç şikayetlerinize uygun olan ürünü, uygun fiyatlar eşliğinde satın alabilir ve düzenli kullanım sonucunda hayal ettiğiniz saçlara kavuşabilirsiniz.