Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama
Toplam 31 ürün bulunmaktadır.

Organix Ürünleri

Organix markası saç bakımında, temiz içerikli ürünleri ile kullanıcıların farklı saç sorunlarına ve tiplerine çözüm sunmaya yardımcı olur. Markanın ürünleri şampuan, saç kremi serum gibi pek çok farklı kategoriye sahiptir.

Dalgalı ve bukleli saçlarda, kabarma ya da düzensiz buklelerden şikayetçi olanlar için en iyi ürünlerden biri Organix Coconut Curls Shampoo 385ml olarak gösterilmektedir. Coconut Curls Conditioner 385ml ise aynı serinin saç kremi olup, bir arada kullanıldığında yumuşak, neme doymuş ve düzgün bukleli saçlara sahip olmanızı destekler.

Saçlarda dolgunlaşmaya yardımcı olan Biotin and Collagen Shampoo 385ml ise cansız ve kuru saçlara sahip olanların ilk tercihlerinden biridir.

Organix Keratin Şampuan Ne İşe Yarar?

Saçın en çok ihtiyacı olan madde kuşkusuz keratindir. Isıya maruz kalma, boyama işlemi gibi nedenlerden saçtaki keratin miktarı azaldığında, kırılma başta olmak üzere pek çok saç sorunu görülür. Organix Keratin Şampuan, saçta eksilen keratinin yerine koyulmasını destekleyerek, kırıkların önüne geçmeye çalışır.

Keratin proteinlerinin yanı sıra argan yağı içeren formülü, kırıkların önüne geçmenin yanı sıra, saç tellerini güçlendirmeye, saçların parlaklığını arttırmaya, tarama ve şekillendirme sırasında saçların yeniden kırılmasını önlemeye yardımcı olur.

Organix Ürün Fiyatları

Organix Keratin Şampuan başta olmak üzere markanın tüm ürünleri saç bakımında sıklıkla tercih edilir. Kullanıcılarına geniş bir ürün yelpazesi sunmakta olan markanın saç bakım ürünlerinin fiyatları değişiklik göstermektedir. Recete.com markanın ürünlerinin tamamına ulaşabileceğiniz ve indirimli ürün seçeneklerini değerlendirebileceğiniz online alışveriş sitesidir.

Organix Saç Ürünleri

Organix saç ürünleri formüle edilirken, kullanıcıların farklı saç tiplerine ve saç sorunlarına sahip olduğunu göz önünde bulundurur. Saçı ve saç derisini derinlemesine temizlemeye yönelik formüllerde, doğal özlere yer verilmektedir. Markanın ürünlerinin içerisinde saça ve saç derisine zarar veren paraben ve sülfat bulunmamaktadır. Güçlü antioksidan özelliğe sahip formülleri saçı kökten uca beslemeyi hedefler.

En Sık Tercih Edilen Organix Ürünleri

Hindistan cevizi yağının saçın beslenmesine katkıda bulunan yapısından yararlanılarak formüle edilen Organix Coconut Milk Shampoo markanın en çok tercih edilen ürünlerinden biridir. Biotin and Collagen Conditioner 385ml, saçın ve saç derisinin ihtiyacı olan biotin ve kolajeni almasını sağlayan saç kremidir. Saç bakımında yıpranma karşıtı ürünler tercih edenler içinse Coconut Miracle Oil Conditioner 385ml önerilir.