Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama
Toplam 39 ürün bulunmaktadır.

Color Soin Ürünleri Nelerdir?

Color Soin ürünleri saf pigmentlerle zenginleştirilmiş bitkisel içerikli saç boyaları, boyalı saçlara farklı çözümler sunan şampuan ve saç bakım kremleridir.

Color Soin Ürün Fiyatları En Uygun Nerede?

En uygun Color Soin saç boyası fiyatları recete.com sitesinde yer almaktadır. Recete.com’a özel indirimli fiyatlarla Color Soin ürünlerine kolayca ulaşılabilir.

Color Soin Renkleri

Color Soin renkleri Kül Sarısı, Terracotta Sarısı, Maun Sarısı, Fındık Sarısı, Sarı Cazibe, Bakır Sarısı, Kumlu Altın Sarısı, Açık Sarı Cazibesi, Kumsal Sarısı, Kestane Şekeri, Browni Kestanesi, Altın Kahve, Kakao Kahvesi, Platin Sarısı, Pırıltılı Açık Kestane, Buğday Sarısı, Veneziano Sarısı, Kapuçino Sarısı, Açık Maun Kestanesi, Ateş Kırmızısı, Gün Işığı Kestane, Mavimsi Siyah, Maun Kestanesi, Doğal Kestane, Bal Sarısı, Parlak Kırmızı, Koyu Kestane, Koyu Sarı Cazibesi, Çikolata Kahvesi, Altın Sarısı, Yaban Mersini Kızılı renkleridir.

En Sık Tercih Edilen 5 Color Soin Ürünü

Color Soin saç ürünlerinin en sık tercih edilenleri Bakır Sarısı, Kumlu Altın Sarısı ve Açık Maun Kestanesi renkleriyle bitkisel saç boyalarıdır. Açık renkli saçlar için tasarlanan Color & Soin Shampoo Light Hair, kullanıcıların en sık tercih ettiği ilk 5 ürün arasındadır. Ayrıca Color&Soin Capillary Balm, ıslak saça masaj yaparak uygulanıp durulandığında saçın nemlendirilmesine yardımcı olan bir ürün olması sebebiyle kullanıcıların beğenisini toplamıştır.

Saç Tipine Göre Color Soin Ürün Seçimi

Color & Soin Shampoo Light Hair açık renkli saçlar için üretilmiş saçları sanlı göstermeye yardımcı şampuandır. Color & Soin Shampoo Dark Hair ise koyu renkli saçlar için üretilen ve saç rengini korumaya yardımcı şampuan ürünüdür. Color Soin, farklı saç renkleri ve tiplerine uygun geliştirdiği şampuanlarla kullanıcı memnuniyetine en üst düzeye çıkarmayı hedeflemiştir.