Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama
Toplam 98 ürün bulunmaktadır.

Bitkisel ve Sağlıklı Yaşam İçin Solgar Ürünleri

Sağlıklı yaşam stilini benimseyen ve kullanıcılar için en doğal ürünleri üreten Solgar, dünyanın pek çok yerinde hem kadın hem de erkekler tarafından sık sık tercih ediliyor. Bitki ya da bitkilerin; yaprak, kök, çiçek ve tohum bölümlerinin etkilerine ve faydalarına göre özenle seçilmesinden sonra doğallığından ödün vermeden konsantre haline getirilip kapsül, toz ve tablet formları kazandırılan Solgar ürünleri, soğuk pres yöntemleri ile hazırlanıyor. Solgar ürünleri, genel olarak bitkisel ham maddeye dayalı olduğundan bitkiler, doğallığını hiçbir şekilde kaybetmeden işlem görür. Kalitesi ve güvenilirliği sayesinde dünyaca ünlü olan Solgar , düzenli kullanım ile beklentilerinizi karşılıyor ve ulaşmak istediğiniz hedefi daha kolay elde etmenize destek oluyor. Ürünlerden en iyi sonucu almak için önerilen şekilde kullanmaya özen gösterilmelidir.

Doğal multivitamin ve mineral takviyeleri ile öne çıkan Solgar markası, bitkisel, sağlıklı yaşam sloganıyla anılır. Solgar, sadece doğal kaynaklar kullanarak gıda takviyeleri üretir. Solgar markası bu altın standart sözünü tutmak için 75 yıldır sağlıklı yaşam için çalışmalarını aralıksız yürütür. Sağlıklı ve kaliteli Solgar çeşitleri arasında birçok takviye bulunur. Yüksek standartlarda takviyeler üreten markanın D vitamini, Omega 3, E vitamini veya B vitamini gibi birçok farklı takviye seçeneği vardır. Solgar satın al seçeneği için recete.com orijinal ürün garantisine her zaman güvenebilirsiniz. Recete.com avantajlı alışveriş olanaklarını değerlendirerek yaşamınıza kalite katacak Solgar ürünlerini indirimli fiyatlara sipariş edebilirsiniz. İndirim ve kampanya fırsatlarını takip ederek de daha uygun fiyatlarla Solgar vitamin gibi ürünlere ulaşabilir, sağlığınızı koruma yönünde önemli bir adım atabilirsiniz.

Solgar Takviye Çeşitleri Nelerdir?

Solgar markasının çok geniş bir takviye yelpazesi vardır. Dışarıdan alınabilen tüm vitaminleri Solgar vitaminler çeşitleri arasında bulmak mümkündür. Solgar ürünlerini şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Mineraller
  • Bitkisel ve Özel Takviyeler
  • Vitaminler ve Multivitaminler
  • B – C ve D Vitaminleri
  • Amino Asitler ve Proteinler
  • Probiyotikler
  • Çocuk Ürünleri
  • Esansiyel Yağ Asitleri
  • Kalsiyum Grubu
  • Koenzim Q-10

Solgar markası her ürününde olduğu gibi takviye çeşitlerinde de temiz üretim mottosuyla üretimini gerçekleştirir. Ürünlerini daha iyi korumak için amber cam şişeye koyar. Omega 3 Solgar gibi ürünleri de takviyeler arasında en fazla tercih edilen ve her yaştan kişiler tarafından kullanılan ürünler arasında yer alır. Genel sağlığın desteklenmesine yardımcı olması yönünde formüle edilen Solgar takviyelerinde özel seçenekler de bulunur. Aradığınız tüm takviye çeşitlerini bu markanın sağlıklı ürünleri arasında bulabilirsiniz. Solgar C vitamini gibi çok tercih edilen ürünlerle siz de yaşamınıza sağlık ve kalite katabilirsiniz. Recete.com olarak Solgar markasının geniş ürün seçeneklerini sizlere sunuyoruz.

Solgar Takviye Çeşitlerinde İndirimli Fiyatlar

Solgar takviye denildiğinde en sağlıklı tercihleri sunan marka olarak öne çıkar. Solgar takviye çeşitlerini sitemizde indirimli fiyatlarla bulmak mümkündür. Solgar Nero Nutrents gibi sağlıklı yaşamı destekleyen özel takviyeleri sitemizden uygun fiyat avantajlarıyla sipariş edebilirsiniz. Solgar takviye çeşitlerinde indirimlerden yararlanmak için kampanya fırsatlarımızı takip etmeniz yeterlidir. Dünyanın en iyi sağlıklı yaşam markalarının ürünlerini sitemizden daha iyi fiyatlara alma şansını bu şekilde yakalarsınız. Solgar magnezyum gibi popüler takviye seçenekleri için de sitemize göz atabilir, ihtiyacınız olan sağlıklı yaşam desteğine güvenle kavuşabilirsiniz.

Solgar D vitamini de çok tercih edilen takviye seçeneklerinden biridir. Sağlıklı yaşam için vücudunuz bazen ekstra takviyelere ihtiyaç duyabilir. Solgar sağlıklı yaşamı destekleyen ürünleriyle ihtiyacınız olan desteği sunar. Recete.com olarak sağlıklı takviye çeşitlerine indirimli fiyatlarla ulaşmanızı sağlıyoruz. Aradığınız tüm takviye çeşitlerini, vitaminleri, multivitaminleri, mineralleri, özel takviyeleri, Omega 3 takviyelerini Solgar markasının sağlıklı ürünleri arasında bulabilir, recete.com güvencesi yanı sıra avantajlarından yararlanarak istediğiniz ürünleri kolaylıkla sipariş edebilirsiniz. Müşteri dostu hizmet olanaklarımızı keşfederek sorunsuz ve keyifli alışverişin keyfini her adımda çıkarırsınız.

Günümüzde gerek yanlış gerekse de yetersiz beslenme nedeni ile pek çok insan vücudun günlük ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile bitkisel takviyelere yöneliyor. Solgar da bu aşamada ürettiği kaliteli ve içeriği pek çok test aracılığı ile kontrol edilen ürünleri sayesinde kullanıcıların isteklerine cevap veriliyor. Ürünlerin faydalarını görmek için düzenli olarak kullanmalı ve yan yetkilerini gördüğünüzde bir hekime başvurmalısınız. İhtiyaçlarınız doğrultusunda kolay bir şekilde sipariş edebileceğiniz ürünleri en kısa sürede adresinize kadar getirtebilirsiniz.

En İyi Solgar Ürünleri Hangileri?

1947 yılında kurulan solgar markası, 500’ün üzerinde vitamin, mineral, bitkisel takviye, spesifik takviye ve multi vitamin seçeneği ile kendisini kullanıcılarına daha iyi hissedecekleri bir hayat vermeye adadı. Tüketicilerine en yüksek kaliteyi sunmak adına yatırımlarına devam eden marka, 1998 yılında Türk kullanıcıları ile buluşmaya başlamıştır.

Markanın tüm ürünleri kullanıcılar tarafından iyi tolore edilmekle birlikte, güncel olarak en çok satan ürünlerin başında Solgar Vitamin C 1000mg 90 Tablet gelir. Female Multiple 60 Tablet ise kadınlar için özel olarak üretilen Solgar ürünleri arasında yer alır.

Grape Seed Extract 100mg 30 Kapsül, Vitamin D3 1000 IU 100 Kapsül ve Vitamin B12 500μg 50 Tablet markanın yüzlerce ürünü arasında en çok tercih edilenleridir.

Reçete kategoriler bölümünden vitamin – multivitamin seçeneğini tıklayarak marka seçiminizi yaptığınızda, tüm ürünleri detaylı olarak inceleyebilir, ihtiyacınız olan tüm ürünleri bir arada bulabilirsiniz. Solgar fiyat aralıklarını, indirim ve kampanyaları değerlendirerek, alışverişinizi daha uygun hale getirebilirsiniz.

Solgar Ürünleri ve Özellikleri Neler?

Solgar ürünleri ve özellikleri hakkında detaylı bilgiyi her bir ürün üzerinden ayrı ayrı değerlendirmeniz gerekir. Her bir vitamin ve besin destek ürününün içeriği farklı olacaktır. Vitamin ve mineral eksikliklerini destekleyici ürün seçeneklerinin yanı sıra marka kullanıcılarına Morina Balığı Karaciğer Yağı, Üzüm Çekirdeği Ekstresi gibi pek çok alternatif sunar. Solgar B Vitamini, solgar balık yağı ve Solgar C Vitamini ürünleri için linklere tıklayarak ürünleri inceleyebilirsiniz.

Genel olarak ürünler ile ilgili inceleme yapıldığında ise markanın tüm ürünlerinde şeker, tuz, nişasta, mısır, maya, buğday, soya ve süt ürünleri gibi potansiyel alerjenleri içermediği görülmektedir. Bu maddelere alerjisi olanlara kolaylık sağlar.

Bir diğer yandan markanın hiçbir ürününde sentetik renklendirici, koku düzeltici, tatlandırıcı ve koruyucuya yer verilmemektedir.

Vejeteryanlar için kullanıma uygun ürün seçenekleri de bulunmaktadır.