Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama

Vitabiotics Markasına Ait Ürünler

Farklı yaş grubu ve cinsiyetteki kullanıcıların vücut ihtiyaçlarına yönelik vitamin ve mineral destekleri sunan Vitabiotics, 50 yılı aşkın süredir faaliyet göstermektedir.

Markanın ürünleri bugün 110’un üzerinde ülkede tercih edilmektedir. Kadın, erkek, genç/çocuk ve ileri yaş için farklı formüller geliştirmektedir.

Vitabiotics Ürün Çeşitleri Nelerdir?

Kadınlar için geliştirilen Vitabiotics ürünleri arasında, saç-tırnak-cilt bakımı, hamilelik öncesi, hamilelik sırası, menapoz dönemi, kemik güçlendirmeyi destekleyici ve bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı seçenekler bulunur.

Çocuk ve gençler için gelişim dönemlerinde vücudun ihtiyacı olan içeriklere sahip ürün seçenekleri geliştirilmiştir.

Erkekler için özel vitaminler, ileri yaşlarda ihtiyaç hissedilen ürün seçenekleri ve genel kullanıma uygun alternatifler markanın ürün portföyü içerisindedir.

En İyi Vitabiotics Ürünleri

Markanın farklı yaş gruplarına ve cinsiyete yönelik özel ürünleri bulunur. Bu ürünlerin her biri farklı ihtiyaçlara yanıt vermeyi destekleyici şekilde formüle edilmiştir.

Pregnacare 30 Tablet, hamilelik döneminde vücudun ihtiyacı olan vitamin ve mineralleri sağlamanızı destekler.

Osteocare Original 30 Tablet, D vitamini, kalsiyum, magnezyum gibi kemiklerin ihtiyacı olan vitamin ve mineralleri içerir.

Vitabiotics Ultra Vitamin D 96 Tablet, tablet forma sahip D vitamini seçenekleri arasında yer alır. Perfectil 30 Tablet saç, tırnak ve cilt bakımı için özel olarak geliştirilmiştir.

Immunace 30 Tablet ise içeriğindeki vitamin ve mineral kombinasyonu ile bağışıklık sisteminizin gücünü korumasını desteklemektedir.

Vitabiotics Ürünlerinin Doğru Kullanımı

Vitabiotics ürünlerinin her birinin ambalajında kullanım talimatları detaylı olarak sunulmaktadır. Aksi belirtilmedikçe tablet ürünler günde 1 defa su ile alınmalıdır. Efervesan ve damla formundaki ürünlerin kullanım miktarı ve talimatları değişmektedir. Reçete vitaminler ana kategorisinden marka adını yazarak ürünler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Vitabiotics Immunance fiyat ve diğer tüm ürünlerin indirimlerini değerlendirerek, sitemiz üzerinden ihtiyacınız olan destek ürünlerini daha uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Yaş Grubuna Göre Vitabiotics Ürünleri

Marka, cinsiyetin yanı sıra farklı yaş gruplarının vücudunun ihtiyacı olan vitamin ve minerallerin oranlarının ve çeşitlerinin farklı olduğunun bilinci ile formüller sunar.

Wellkid serisi çocuklar için üretilmiş olup, sıvı, drop ve çiğnenebilir forma sahip ürün seçeneklerine sahiptir.

Vitabiotics Wellteen serisi ise gençlerin ihtiyaçlarına yönelik şekilde formülize edilmiştir. Her ve him seçenekleri, kız ve erkekler içindir.