Özellik Filtreleme
Markalar
BiodermaBioderma (15)
Yükleniyor..
Marka Serileri
Sensibio (15)
Sebium (22)
Atoderm (19)
Photoderm (11)
Cicabio (4)
Yükleniyor..
Cilt Tipi
Hassas (14)
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı
Yükleniyor..
Seçimleriniz
15 ÜRÜN
Markalar
Marka Serileri
$filtreler$ ile 15 Ürün kayıt bulundu.
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:15 

Bioderma Sensibio

Sensibio serisi Bioderma’nın, hassas ciltlere özel ürettiği bir seridir ve seri içerisinde birçok amaca hizmet eden ürünleri mevcuttur. Hassas ciltler için temizleyici ve makyaj temizleyici olarak kullanılan  Bioderma Sensibio H20 Misel Su bu serinin en çok tercih edilen ürünlerinin başında gelmektedir. Bunun yanında temizlik ve bakım ürünlerini içerir. Yüz bakım ürünleri hassas göz çevresi için ürünler ve daha fazlasını Bioderma Sensibio içerisinde bulabilirsiniz.

Bioderma Sensibio H2O Misel Su (Bioderma Sensibio H2O Micellar Water)

Yukarıda da belirttiğimiz gibi Sensibio serisinin en çok tercih edilen ürünlerinin başında gelmektedir. 100ml, 250ml, 500ml, 2x500ml ve son olarak çıkarılan 850ml lik formlarda satılmaktadır. Cildin temizlenmesine, makyajın çıkarılmasına yardımcı olur.

Bioderma Sensibio Temizleme Jeli (Bioderma Sensibio Foaming Gel)

Sabun ve parfüm içermeyen yapısı ile öne çıkmaktadır.Cildin nazikçe temizlenmesine, makyajdan arındırılmasına ve nemlendirilmesine yardımcı olur. 200ml ve 500ml lik formlarda satılmaktadır.

Bioderma Sensibio’nun hassas ciltler için diğer cilt bakım ürünlerine de sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

Hassas ciltlerin bakımı özellikle kızarıklık eğilimi de var ise oldukça zordur. Bu cilt tipine sahip kişilerin kullandıkları ürünün içeriğine dikkat etmedikleri durumlarda sorun ile karşılaşma olasılıkları mevcuttur. Bioderma Sensibio hassas cilt tipine özel olarak geliştirildiğini bir kez daha hatırlatmak isteriz.

Bu cilt tipine sahip iseniz kendinize özel cilt bakım rutinizi oluşturmanız ve bu rutini korumanız tavsiye edilmektedir. Hava şartlarına göre ve güneşin etkilerine karşı mevcimsel ekleyeceğiniz ürünler de bu rutinin bir parçası olmasında fayda vardır.