Özellik Filtreleme
Markalar Bilgi
NuxeNuxe (10)
CaudalieCaudalie (17)
AveneAvene (14)
VichyVichy (7)
LieracLierac (5)
BiodermaBioderma (28)
BabeBabe (7)
BebakBebak (7)
BioNikeBioNike (10)
CeraVeCeraVe (2)
CosmedCosmed (8)
DarphinDarphin (11)
Derma EDerma E (12)
DucrayDucray (7)
FilorgaFilorga (5)
InciaIncia (3)
JowaeJowae (7)
MoosMoos (8)
MuradMurad (6)
NileraNilera (5)
NiveaNivea (3)
SebamedSebamed (5)
SeranemSeranem (1)
SVRSVR (12)
UriageUriage (12)
VoonkaVoonka (1)
Yes ToYes To (2)
Yükleniyor..
Marka Serileri Bilgi
Sensibio (10)
Sebium (11)
Atoderm (2)
Yükleniyor..
Cilt Tipi Bilgi
Hassas (50)
Normal (10)
Nemsiz (5)
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı Bilgi
1 - 25 TL (12)
Yükleniyor..

Yüz Temizleyiciler

$mrk$ $opf$ Yüz temizleyicileri ve $mrk$ $opf$ yüz temizleme ürünleri, Recete.com güvencesi ve kalitesi ile en uygun fiyatlarla online satış mağazasında satılmaktadır.

Cilt Bakımı Yüz Bakımı Yüz Temizleyiciler modellerinde 312 Ürün kayıt bulundu.
Karşılaştır
  Sayfa:1/13  Ürün Sayısı:312 
FIRSAT ÜRÜNÜ

    Yüz Temizleme

    Gün boyunca makyaja ve kirli havaya maruz kalan yüzün, gün sonunda mutlaka derinlemesine temizlenmesi ve ertesi güne hazırlanması gerekir. Temizlenmeyen ve bakımı yapılmayan yüzünüzün, sabah uyandığınızda çok daha yorgun ve solgun görünmesi kaçınılmaz olur. Ayrıca düzenli olarak temizliği yapılmayan ciltte erken yaşlanma ve kırışıklıkların meydana gelmesi önlenemez bir hal alır. Makyaj ve diğer etkenler nedeni ile gözeneklerin kapanması ve havasız kalması, sivilce ve siyah nokta oluşumunu da beraberinde getirir. Bu tür sorunlar ile karşılaşmamak ve her yeni günde cildinizin canlılığını koruması için doğru ve kaliteli yüz temizleme ürünleri ile cildinizi temizlemelisiniz.

    Yüz Temizleme İşleme Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

    Yüz, vücudun en hassas ve ince deriye sahip bölgesi olduğundan yapılan yüz temizleme uygulamalarında dikkatli olmak gerekir. Tahriş edecek şekilde yıkama ve çok sıcak suya maruz bırakma gibi uygulamalardan kaçınılmalıdır. Düzenli ve günlük olarak yapacağınız nazik bir temizleme ve nemlendirme işlemi ile cildinizin canlılığını korumasını sağlayabilirsiniz. Yüz Bakımı kategorisinin “Yüz Temizleyiciler” bölümünde yer alan “hassas ve yağlı ciltler için temizleme toniği, nemsiz ciltler için temizleme jeli, alerjik ve aşırı hassas ciltler için temizleme sütü, hassas ciltler için yatıştırıcı losyonu ve yağlı ciltler için arındırma losyonu” gibi ürünleri kolayca sepete ekleyerek uygun fiyatlar eşliğinde satın alabilirsiniz.