Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama
Toplam 25 ürün bulunmaktadır.

Heliocare Güneş Bakım Ürünleri

Yaz aylarında güneşin zararlı etkilerini en aza indirmeye yardımcı olan Heliocare güneş bakım ürünleri, özellikle yüz bölgesi için mükemmel sonuçlar elde etmeye destek olabilir. Hem güneş koruyucu hem de kapatıcı makyaj ürünü olarak kullanılabilen Heliocare içerikleri, cildin korunmasına yardımcı olurken aynı zamanda daha bakımlı ve pürüzsüz görünmesinde de etkili olabilir. Ürünlerin zengin içeriği ile cildi güneşe karşı korumaya ve yenilenmesine yardımcı olabilir. Kuru, çok kuru, karma, hassas ve normal ciltler için farklı içeriklere sahip olan ürünler arasından kendi cilt tipinize uygun olanı seçebilirsiniz.

Heliocare: Düzenli Kullanım ile Cildinizin Yenilenmesini Sağlayın

Özellikle yaz dönemlerinde günlük düzenli kullanım sayesinde ciltte meydana gelen yaşlanma belirtilerini azaltmaya yardımcı olan Heliocare güneş bakım ürünleri, yüzünüzün daha canlı, pürüzsüz ve sağlıklı görünmesine katkıda bulunuyor. Yüzünüzde gözleriniz hariç her tarafa sünger yardımı ile uygulayabileceğiniz ürünler, cildinizde hâlihazırda bulunan hem lekeleri hem de sivilce izlerinn görüntüsünü hafifletmeye yardımcı oluyor. Kapatıcılık etkisine sahip olan ürünü, cildinize uygularken yüzünüz ve boynunuz arasında ton farklılığı sorunu yaşamamak için içeriği boynunuza da homojen şekilde uygulamanız öneriliyor.

Hem Koruyucu Hem Kapatıcı: Heliocare

Cilt bakımına önem veren kullanıcılar için özel olarak hazırlanan Heliocare güneş bakım ürünleri, cildi korurken aynı zamanda bakımlı görünmesine de yardımcı oluyor. Tek bir ürün ile yüzünüzü hem güneşten koruyabilir hem de makyaj yapmış görünümü yaratabilirsiniz. Cildinizin ihtiyaç duyduğu miktarda ürünü, yüzünüzün her tarafına uygulayarak tüm gün, güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Su ile çok fazla temas halindeyseniz, kremin etkisini kaybetmemesi ve cildinizin zarar görmemesi için gün içinde tekrarlamanızda fayda görülebilir. Her an çantanızda taşıyabileceğiniz güneş kreminiz ile kendinizi güvende hissedebilirsiniz.

Heliocare Ürün Serileri Neler?

Eczacılık laboratuvarı Cantabria Labs firmasının dermatolojik reçetede önde gelen markası Heliocare, kullanıcılarına güneş koruyucu ürünler sunar. Markanın oral ve tropikal güneş koruyucu seçenekleri bulunmaktadır.

Ultra 90 serisi, özellikle hassas yağlı ve karma ciltler için üretilmiştir. Cildi onarmayı destekler, komedojenik değildir. Heliocare Ultra 90 SPF50+ Gel serinin en çok tercih edilen ürünlerinden biridir. Advanced serisi, normal ve kuru ciltler için özel olarak formülize edilmiştir.

Heliocare ürünleri arasında öne çıkan serilerden biri de Color olup, seri içerisinde bronzlaştırıcı yağsız jel krem seçenekleri sunulur. Heliocare Color SPF50 Oil Free Compact Light, serinin öne çıkan ürünleri arasında yer alır.

360 serisi ise özellikle hassas ve duyarlı ciltler için üretilmiş olup, çocuklarda da rahatlıkla kullanılabilmektedir. Bu seri tüm cilt tipleri için uygundur.

Markanın serileri içerisindeki ürünler, sprey, jel, krem, kompakt seçeneklerine sahip olup, kullanıcıların tercihine bırakılmıştır. Tüm ürünler, Polypodium leucotomos özü kullanılarak Fernblock teknolojisinin geliştirilmesi ile üretilmektedir. Formülasyonlar, yeşil çay özü, E ve C vitaminleri ile zenginleştirilmiştir.

Tropikal güneş korucuyu seçeneklerinin yanı sıra oral güneş koruyucu alternatifi de bulunmaktadır.

Heliocare Ürün Fiyatları Ne Kadar?

Heliocare markası kullanıcılarına sadece fotokoruma alanında değil, aynı zamanda cilt yaşlanması, aktinik hasar ve güneş alerjilerinde de yüksek destekleyici etkinlik gösteren ürün seçenekleri sunmaktadır. Bu ürünler 50’den fazla çalışmanın geniş bilimsel onayına sahiptir. Hem çocuk hem de yetişkinlerin güneşten korunmasına destek ürün seçenekleri bulunmaktadır.

Heliocare fiyat bakımından değerlendirildiğinde, her seriye ait ürünün farklı seçeneklere sahip olduğu görülmektedir. Reçete güneş koruyucular kategorisinde marka seçiminizi yaparak, tüm ürünleri inceleyebilir ve cilt tipinize uygun alternatifler arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Stoklarla sınırlı ve sürekli güncellenen kampanyalar ile güneş koruyucu alışverişinizi daha ekonomik bir şekilde tamamlayabilirsiniz.