Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama
Toplam 26 ürün bulunmaktadır.

Colgate Marka Ürünler Nelerdir?

Colgate , uzun yıllardır ağız bakım ürünlerini kullanıcının talepleri doğrultusunda üreten bir markadır. Diş fırçaları, diş macunları ve çeşitli ağız bakım ürünleri Colgate marka ürünler arasında yer alır.

Hangi Colgate Ürünleri Tercih Edilmeli?

Colgate ’in çocuklar için ürettiği Batman, Spiderman, Barbie desenli diş macunları ve Spiderman ve Barbie desenli diş fırçası setleri çocuklar için tercih edilebilecek Colgate ürünleri arasındadır. Colgate ağız bakım ürünlerini çocukların kullanımına elverişli hale getirerek, çocuklar için ağız bakımını eğlenceli kılmayı hedeflemiştir. Yetişkinler için ise Colgate Optik Beyaz Diş Macunu, Colgate Hassasiyete Pro Çözüm Diş Macunu, Colgate Total Profesyonel Diş Eti Sağlığı Diş Macunu ve Colgate Üçlü Etki Diş Macunu tercih edilebilir Colgate ürünleridir.

Şikayet Tipine Göre Colgate Ürün Seçimi

  • Hassas diş etleri şikayetleri için Colgate Hassasiyete Pro Çözüm Diş Macunu, Pro-Argin formülüyle diş etlerini anında rahatlatmaya ve uzun süreli korumaya sağlamaya, dişlere doğal beyazlığını geri kazandırmada ve dişleri aşındırmadan lekeleri ortadan kaldırmaya yardımcıdır.
  • Daha beyaz bir gülüş için geliştirilen Colgate Optik Beyaz Diş Macunu, tartar oluşumunu engellemeye ve lekeleri temizlemeye, düzenli kullanımda bir ton daha beyaz dişler elde edilmesine yardımcı olur.
  • Hassas bir ağız içi temizliği için üretilen Total Profesyonel Diş Eti Sağlığı Diş Macunu, dil, diş eti, dişler ve yanak içlerini temizlemek için en uygun ürünlerden biridir. 4 haftalık düzenli kullanımda 12 saat boyunca aktif bir koruma sağlamayı hedefler.

En Sık Tercih Edilen Colgate Ürünleri

Colgate Çocuklar İçin Batman Diş Macunu, Colgate Hassasiyete Pro Çözüm Diş Macunu ve Colgate Optik Beyaz Diş Macunu kullanıcıların en sık tercih ettiği Colgate ürünleridir.

Colgate Ürünlerinde Fiyat Aralığı

Colgate ürünlerinde fiyat aralığı ürün boyutlarına ve ürün çeşitlerine göre değişiklik gösterebilir. Uygun fiyatlı Colgate ürünleri için Recete.com adresini ziyaret edebilirsiniz.