Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama
Toplam 30 ürün bulunmaktadır.

Listerine Ürünleri

Listerine ürünleri, ağız içi problemleri gidermek üzere tasarlanmış, ağız bakım sularıdır. Listerine Total Care serisi ürünleri Total Care Zero Hafif Nane ve Listerine Total Care 6 Etkili Nane Aromalı ağız bakım sularıdır. Total Care serisi diş plaklarının azaltılması ve önlenmesi, dişlerin güçlendirilmesi, dişin doğal beyazlığının korunması, nefesin tazelenmesi, diş etleri bakımının yapılması ve fırça ile ulaşılamayan noktaların arındırılması konularında yardımcı olarak 6 farklı etkiyi tek bir üründe deneyimleme olanağı sunar.

Listerine Cool Mint serisi ürünleri Listerine Cool Mint Derinlemesine Temizlik, Listerine Cool Mint Plak Karşıtı Nane Aromalı, Listerine Zero Hafif Nane ve Listerine Cool Mint Hafif Tat ürünleridir. Cool Mint serisi, ağızda kötü koku oluşumunu önlemeye yardımcı ürünlerdir. Günde iki kez, diş fırçalama sonrası kullanıldığında plak oluşumunu önlemeye de yardımı olan ağız bakım suları, farklı aroma yoğunluklarıyla kullanıcılara sunulmuştur.

Listerine Stay White serisi ürünleri Stay White Tartar Karşıtı Serinletici Nane ve Stay White Tartar Karşıtı Serinletici Nane 3 Kat ürünleridir. Stay White serisi, tartarları azaltarak dişlerin doğal beyazlığını geri kazanmasına yardımcı olan ağız bakım sularıdır. Ağız içi flora dengesini değiştirmeden ağız ve dişleri derinlemesine arındırmaya katkı sağlar. Plak oluşumunu engellemede etkin bir rol oynar. Listerine Fresh Burst serisi ürünlerinden biri olan Listerine Fresh Burst Plak Karşıtı Ferah Nane ağız bakım suyunun, plak oluşumunu %70 oranında azalttığı klinik olarak kanıtlanmıştır. Listerine Hassasiyet serisi ürünü Listerine Geliştirilmiş Koruma Hassasiyet İçin, hassasiyete sebep olan diş sinirleri üzerinde doğal bir koruma tabaksı yaratarak hassasiyeti ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Listerine Advanced serisi Advanced White Hafif Tat Nane ve Advanced White Diş Beyazlatıcı ürünlerini içerir. Advanced ürünleri diş üzerinde bir katman yaratarak plak oluşumunu önlemeye yardımcı ürünlerdir.

Listerine Ürün Fiyatları

Listerine fiyatları ürün boyutuna ve çeşidine göre değişkenlik göstermektedir. Recete.com’a özel indirim avantajıyla satışa sunulmuştur.

Listerine Kullandıktan Sonra Ağız Yıkanır Mı?

Listerine ürünleri kullanımından sonra ağız içinin yıkanması önerilmez.

Listerine Alkolsüz Ürünler Hangileridir?

Listerine alkolsüz ağız bakım ürünleri Listerine Zero Hafif Nane Sıfır Alkol, Listerine Total Care Zero Hafif Nane Sıfır Alkol, Listerine Advanced White Hafif Tat Nane ve Listerine Cool Mint Hafif Tat ürünleridir.