Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama
Toplam 21 ürün bulunmaktadır.

Veet Ürünleri Nelerdir?

Ürünleri Reckitt Benckiser tarafından üretilen Veet, istenmeyen tüylerden kurtulmayı destekleyen formüller sunar. 180 ülkede hizmet veren markanın ürünleri 2 ana kategoriye sahiptir.

İlk kategoride depilasyon için tüy dökücü seçenekler yer alır. Bu ürünler tüy dökücü krem, köpük ve jel forma sahiptir. Kadın ve erkekler için ayrı seçenekleri bulunur.

İkinci kategoride ise epilasyon için sir ağda seçenekleri yer alır. Bu kategoride, hassas ciltler ve normal ciltler için farklı formüller bulunmakla birlikte, yüz için, bikini bölgesi ve koltukaltı için ve vücut için ayrı alternatifler de sunulmaktadır.

En Sık Tercih Edilen Veet Ürünleri Hangileri?

Kadın ve erkeklerin vücudunun ve ihtiyaçlarının farklı olduğunu bilen marka kullanıcıları için farklı formlara sahip depilasyon ve epilasyon ürünleri sunar. Veet fiyat seçenekleri hakkında detaylı bilgi almak için Recete üzerinden vücut bakım ürünleri kategorisine tıklayabilir, marka seçiminizi yaparak tüm ürünleri bir arada görüntüleyebilirsiniz.

Güncel kampanyaları takip ederek, vücut bakım ürünleri alışverişinizi daha ekonomik bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Vücudun Farklı Bölgeleri için Veet Ürün Çeşitleri

Veet markası vücudun farklı bölgelerinde yer alan tüylerin hem sertlik derecesine ve vücudun farklı bölgelerinin hassasiyetine göre ürünler geliştirir.

Sadece yüz bölgesinde kullanıma uygun olan ürünler, bacak için uygun ürünler, koltukaltı ve bikini bölgesi için uygun ürünler birbirinden farklıdır.

Cilt Tipine Uygun Veet Ürün Seçimi

Veet sir ağda bantları, tüy dökücü kremler, jeller ve spreyler arasından seçiminizi yaparken, cilt tipinize uygun tercihlerde bulunmanız önerilir. Markanın tüm ürün kategorilerinde normal cilt ve hassas cilt için ayrı formüller sunulmaktadır.