Özellik Filtreleme
Markalar
BambinoBambino (2)
ChiccoChicco (10)
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı
Yükleniyor..

Tarak / Fırça / Tırnak Makası

$mrk$ $opf$ Bebek tırnak bakım seti ve $mrk$ $opf$ bebek tarağı gibi ihtiyaç duyduğunuz tüm bebek ürünlerini keşfedin. Yumuşak $mrk$ $opf$ bebek saç fırçası fiyatları için tıklayın.

Anne Bebek Bebek Aksesuarları Tarak / Fırça / Tırnak Makası modellerinde 12 Ürün kayıt bulundu.
Karşılaştır
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:12 

Bebek Tarağı Nasıl Olmalı?

Bebek tarağı ; bebeğinizin saç bakımını yaparken, onun hassas cildine gereken özeni gösterebilmenize yardımcı olabilecek ürünlerdendir. Yetişkinler için kullanılan taraklar, bebeğinizin hassas teni için sert bir yapıya sahip olabilir. Bu sebeple onun cildine uygun seçimlere yönelerek, onlar için en iyi bebek taraklarını kullanabilirsiniz.

Bebek tarağı , saçların taranmasının yanında bebeğinizin saç derisindeki kaşıntıların giderilmesinde de etkili olabilir. Özellikle doğumdan sonraki süreçte saç derisindeki değişim için bebek saç fırçası kullanılabilir. Böylece saçları tararken, saç derisine masaj da yapabilir ve bebeğinizin rahatlamasını sağlayabilirsiniz.

Banyo sonrasında kuruyan saçların şekillendirilmesi için kullanılan bebek tarağı, özel yapısı sayesinde bebeğinize en ufak bir rahatsızlık vermez. Bebeğinizin saçlarını şekillendirirken, onunla karşılıklı etkileşime girebilir ve aranızdaki bağın daha da güçlenmesini sağlayabilirsiniz. Bebek saç fırçası ve tarağının etkileri, bebeğinizin yumuşacık saçları için ideal ürünlerden bir tanesidir.

Bebek Tırnak Makası Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Bebek tırnak makası, bebeklerin el ve tırnak bakımında düzenli olarak kullanılan ürünlerin başında gelmektedir. Bebeklerin tırnakları, çocukların ve yetişkinlerin tırnaklarına göre çok daha yumuşaktır. Dolayısıyla bebek tırnak bakım seti alınması, bu dönemde önemli gerekliliklerden biridir. Tırnaklar, her ne kadar yumuşak olsa da, bebeklerin kendisine zarar vermesine neden olabilir. Farklı nedenlerden dolayı ellerini yüzlerine götüren bebekler, bu sırada farkında olmadan yüzlerini çizebilir. Bunun engellenmesi için bebek tırnak makası ile tırnakların düzenli olarak kesilmesi gerekiyor. Alınacak olan bebek tırnak makası, şu özellikleri taşımalıdır:

  • Paslanmaz çelikten üretilmeli
  • Kolay kavramalı
  • Aşırı keskin olmamalı
  • Bebeğin tırnak kavisine ve kalınlığına uygun yapıda olmalı
Tırnak bakımı, bebeklerde çok önemlidir. Düzenli olarak kullanılacak bebek tırnak makası sayesinde bebeğinizin tırnak ve parmak gelişimi olumlu etkilenebilir. Tırnak kaynaklı sorunlar önemli ölçüde engellenebilir.

Bebek Tırnak Bakım Seti İçeriği

Bebek tırnak makası ile tırnakların kesilmesinin ardından, gelişimin sorunsuz olması için tırnaklara bakım uygulanması da gerekir. Bunun için bebek tırnak bakım seti alınabilir ve içerisindeki ürünler ile hassas bir şekilde bakım yapılabilir. Kullanışlı ve pratik çözümler sunan bebek tırnak bakım seti içerisinde şu ürünler yer alıyor:

  • Kaymayan tutma yeri olan bebek tırnak makası
  • Tırnak törpüsü
  • Makas
  • Fırça

Bebek Saç Fırçası Çeşitlerinde Olması Gereken Özellikler

Bebek saç fırçası, bebeklerin saçlarının taranması ve saç derilerinin rahatlatılması için kullanılabilir. Tercih edilecek olan bebek saç fırçası, saç derisini zedelemeyecek yumuşaklıkta ve hassas yapıya uygun olmalıdır. Yuvarlatılmış uçlara sahip olan bebek saç fırçası çeşitleri, aynı zamanda saç diplerine masaj yapılması için de kullanılabilir.

Bebek saç fırçası, çabuk kuruyan malzemelerden yapılmış olmalıdır. Böylece gerek sterilizasyon, gerekse de ıslak saçlara uygulandıktan sonra hızlı bir şekilde kurur ve yeniden kullanıma hazır olur. Bunların haricinde geniş saplı bebek saç fırçası, daha rahat kavranır ve böylece daha etkili kullanılabilir.

Bebek Tarağı Fiyatları

Bebek tarağı fiyatları, tercih edilecek ürünün markasına, kalitesine ve türüne bağlı olarak farklılık gösterebilir. Buradaki en önemli hususlardan birisi ise bebek tarağı üretiminde kullanılan maddelerdir. Bazı doğal maddelerin kullanıldığı ve bebek sağlığı açısından risk oluşturmayan ürünler, farklı fiyat aralıklarında olabilir. Bebek tarağı konusunda en uygun fiyat seçeneklerini sunan recete.com üzerinden bebeğinize en uygun ürünleri sipariş edebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.