Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama
Toplam 91 ürün bulunmaktadır.

En Sevilen Chicco Ürünleri

Chicco Pamuk, Saç ve Vücut Şampuanı, Chicco Sabun, Chicco İlk Kaşığım Yeşil ve Chicco Ekstra Emici Yumuşak Banyo Süngeri en sevilen Chicco ürünleri arasındadır.

Bebekler için En İyi 5 Chicco Ürünü Nedir?

Chicco Cam Biberon Natural Feeling, açılı başlığı ve yumuşak uçlu biberon başlığı sayesinde bebeklerin henüz kavrama yetisi gelişmemiş aylarda biberonu kavramasına ve küçük motor gelişimlerinin hızlandırılmasına katkı sağlayan en iyi Chicco ürünüdür. Chicco Banyo Termometresi, hassas bebek cildi için uygun su sıcaklığını tespit edilmesine olanak sağlayan su termometresidir. Renk değiştiren bandı sayesinde suyun sıcaklığını ölçmeye olanak sağlayan ürün hem işlevi hem de bebekler için banyoyu eğlenceli hale getirmeyi kolaylaştırması nedeniyle en iyi Chicco bebek ürünleri arasında yerini almıştır. Chicco Diş Fırçası 6 Ay+, bebeklerin hassas diş eti yapısına zarar vermeden süt dişlerini bakımını sağlamaya yardımcıdır. Ayrıca Vücut Losyonu ve Masaj Yağı doğumdan itibaren bebeklerin cilt bakımına ve rahatlamasına yardımcı ürünler olarak en iyi Chicco ürünleri arasında yerlerini almışlardır.

Chicco Ürünlerinin Hitap Ettiği Yaş Grubu

Chicco ürünleri yeni doğan bebeklerden, 12 aylık ve sonrası bebeklere kadar farklı gruplara hitap eden ürünlerdir. Yeni doğan bebekler için pamuk, şampuan, emzik, biberon gibi ürünlerin yanı sıra 6 ay+ bebekler için diş kaşıma oyuncakları, suluklar, farklı biberon başlıkları ve mama kaşıkları da ürün çeşitliliği arasında yer alır. 12 ay+ ve 18 ay + bebekler için ağız bakım setleri ve diş fırçaları, farklı renklerdeki suluklar da Chicco ürünleri arasındadır.

Chicco Ürün Çeşitleri

Chicco bebek ve çocuklar için beslenme aparatları, bakım setleri ürünleri üreten bir markadır. Emzikler, mama kaşıkları, biberonlar, suluklar, tırnak bakım setleri, ıslak mendil ve pamuk gibi hijyenik bebek ürünleri, diş kaşıma aparatları, diş fırçaları ve vücut losyonları Chicco markasının ürün yelpazesinde bulunan ürünlerdir. Ayrıca anneler için göğüs pedleri, göğüs pompası ve bakım çantaları gibi ürünler de Chicco ürünleri arasında yer alır.