Özellik Filtreleme
Markalar
AventAvent (15)
BambinoBambino (2)
ChiccoChicco (8)
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı
Yükleniyor..

Tabak / Bardak / Kaşıklar

$mrk$ $opf$ Bebek çatal kaşık ve bebek mama tabağı ürünleri uygun fiyatlarla bu sayfada. $mrk$ $opf$Mama kaşığı, alıştırma bardağı ve bebek suluk fiyatları için tıklayın.

Anne Bebek Bebek Aksesuarları Tabak / Bardak / Kaşıklar modellerinde 25 Ürün kayıt bulundu.
Karşılaştır
  Sayfa:1/2  Ürün Sayısı:25 

Alıştırma Bardağı Ne Zaman Verilir?

Alıştırma bardağı , bebeklerin motor becerilerini geliştirmek ve bardaktan su içmelerini sağlamak için kullanılır. Bebek suluk olarak da bilinen bu ürünler, suyun dökülmesini engeller. Böylece bebekler üzerlerini ve etraflarını ıslatmadan su içme denemeleri yapabilir.

Bebeklerin ne zaman alıştırma bardağı kullanacakları sorusunun cevabı, her bebek için farklıdır. Ancak genel olarak bebeklerinize 9 aylık iken alıştırma bardağı verebilirliği ve kendi başlarına su içmesini öğrenme sürecini başlatılabilir mi sorusunu doktorunuza danışarak en doğru cevabı alabilirsiniz.

Hangi Bebek Suluk Tercih Edilmeli?

Bebek suluk tercihinde öncelikle ürünün kalitesine ve kullanışlılığına bakılması gerekebilir. Bebek suluk seçenekleri genellikle silikon malzemelerden yapılıyor. İçerisinde BPA olmamasına dikkat edilmelidir. Bunun haricinde kırılmaz bebek suluk çeşitleri tercih edilebilir. Her ne kadar bebek suluk çeşitleri farklı seçenekleri barındırsa da, bazı ürün seçeneklerinin daha fazla tercih edildiği ve daha fazla öne çıktığı ifade edilebilir. Öne çıkan ürünlerden bazıları şunlardır:

  • Avent PP Damlatmaz Bardak Mor 200ml 6 Ay+
  • Avent Pipetli Damlatmaz Bardak Pembe 300ml 12 Ay+
  • Chicco Mama Bardağı Kırmızı 180ml 12 Ay+
  • Chicco Yumuşak Bardak Yeşil 200ml 6 Ay+

Mama Kaşığı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Mama kaşığı , bebeklerin anne sütü haricindeki ek gıdaları almaya başladığı dönemlerde kullanılmaya başlanır. Bebek kaşığı olarak da bilinen bu ürünler, mama tabağı ile birlikte kullanılabileceği gibi standart bir tabak veya kase ile de kullanılabilir. Mama kaşığı, bebeğinizin beslenmesinde aktif olarak kullanılacağından özenli bir şekilde alınmalıdır. Bu süreçte dikkat edilmesi gerekenler şunlardır:

  • Bebeğinizin ağzına uygun büyüklükte olmalıdır.
  • Mama kaşığı , keskin hatlara sahip olmamalıdır.
  • Bebek kaşığı , yumuşak uçlu olmalıdır. Böylece bebeğinizin damağının ve diş etlerinin tahriş olmasına neden olmaz.
  • Mama kaşığı hafif olduğunda, kullanımı daha kolay olacaktır.
  • Kaliteli hammaddeden üretilen mama kaşığı, kesinlikle BPA içermemelidir.
  • Bebeğinizin zorlanmadan kavrayabileceği bir tasarıma sahip olmalıdır.

Bebek Kaşığı Tercihinde Dikkat Edilmesi Gereken Özellikler

Bebek kaşığı, ek gıdaya geçen bebeklerin beslenmesinde önemli bir yere sahip. Bebek kaşığı ile bebeklerinizin ek gıdalarla beslenmesini ve kaşıkla beslenmeye adım atmasına yardımcı olabilirsiniz. Bebek kaşığı seçiminde dikkatli olunmalı ve özenli bir şekilde hareket edilmelidir.

Bebek kaşığı, tek olarak alınabileceği gibi bebek çatal kaşık seti şeklinde de alınabilir. Ancak alınan ürünün içerisinde BPA olmaması gerekir. Ayrıca kaliteli ve yumuşak malzemeden yapılan bebek kaşığı, kullanımda kolaylık sağlayabilir.

Mama Tabağı ve Bebek Çatal Kaşık Fiyatları

Mama tabağı ve bebek çatal kaşık setleri, bebeklerin ek gıdaya geçiş süreciyle birlikte kullanmaya başladığı ürünlerdir. Bebek mama tabağı, renkli yapıları ile bebeklerin dikkatini çekebilir ve mamaları daha rahat yemelerini sağlayabilir. Bebek çatal kaşık ve bebek mama tabağı alırken bebeğinizin yaşını dikkate almayı unutmayın.

Bebek çatal kaşık fiyatları, tercih edilecek ürünlere bağlı olarak farklılık gösteriyor. Setin içerisindeki ürün sayısı, ürünlerin markası ve kalitesi bu noktada son derece etkilifir. Bebek mama tabağı çeşitleri de marka ve özelliklere göre farklı fiyat seçeneklerinden oluşabilir.

Bebek mama tabağı ve bebek çatal kaşık seti için recete.com farkıyla en uygun fiyatlara ulaşabilirsiniz. Ülkemizde ve dünya genelinde tanınan, güvenilir markaların ürünlerini uygun fiyatlara alabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.