Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama
Toplam 19 ürün bulunmaktadır.

Steriball Ürünleri Nelerdir?

Ağız bakım ürünleri markası Steriball, çocuklar için özel diş fırçaları ile ön plana çıkmakla birlikte, diş fırçası için hijyenik koruyucu kap seçenekleri de sunar.

Silikon parmak diş fırçası ve güvenli bebek diş fırçası annelerin en çok tercih ettiği seçenekler arasındadır. Hijyenik kap seçenekleri ise dışarıdan diş fırçanıza bulaşabilecek sabun artığı vb. maddeleri engellemeye yardımcıdır.

Markanın hijyenik kaplarını standart kaplardan ayıran özellik, iç bölmesinde yer alan tablettir. Tablet içerisinde yer alan çay ağacı yağı, kekik yağı ve nane yağı diş fırçanızın hijyenini destekler. Evde günlük kullanımın yanı sıra seyahatlerde de konfor sağlar.

En İyi Steriball Ürünleri Hangileri?

Steriball Silikon Parmak Diş Fırçası 0-3 Yaş Pembe, koruma kabı ile birlikte sunulmakta olup, parmağa takılan formu ile konfor sağlar.

Steriball Toothbrush Protector Purple, markanın koruyucu kap seçeneklerinden biri olup, mor renk sevenlerin tercihidir. Ürünün şeffaf, mavi, turkuaz, pembe, yeşil gibi pek çok renk seçeneği bulunmakta olup, renk tercihi haricinde ürün içeriği değişmemektedir.

Safe Baby Tootbrush Mor 6+ay üzeri kullanıma uygun diş fırçası seçenekleri arasında yer alır. Aynı ürünün farklı renk seçenekleri de bulunmaktadır.

Steriball Ürün Fiyatları

Steriball ürün fiyatları, ürün çeşidine göre değişmektedir. Marka genel olarak ulaşılabilir fiyat politikası sunar.

Reçete ağız bakım ürünleri kategorisinden marka seçiminizi yaparak tüm ürünleri inceleyebilirsiniz. Güncel kampanyaları takip ederek, ilgilendiğiniz ürünleri indirim seçenekleri ile satın alabilirsiniz.

Ağız için Steriball Ürünleri

Ağız bakım ürünleri markası Steriball, diş ve diş eti bakımında kullanılabilecek ve hijyen elde etmenize yardımcı olarak pek çok ürün seçeneği sunar.

Çocuk ve bebekler için diş fırçası seçenekleri, bebeklerin kullanımına uygun maddelerden üretilmiş olup, tahriş etmeden ağız hijyeni sağlamaya çalışır. Markanın vegan ürünleri bulunmaktadır.

Ağız bakımı ürünlerinin arasında yer alan dil temizleyicisi seçeneği de markanın ürün seçenekleri arasında yer almaktadır.

Steriball Ürün İndirimleri

Steriball markasının tüm ürünlerini Reçete üzerinden inceleyebilir, indirim dönemlerini takip ederek, ilgilendiğiniz ürünleri ekonomik seçeneklerle satın alabilirsiniz.

Yıl boyu güncellenen kampanyaları takip etmeye devam ederek, severek kullandığınız ürünlere her zaman uygun fiyata sahip olabilirsiniz.