Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama

Selin Ürünleri Nelerdir?

Eczacıbaşı markaları arasında yer alan Selin, 40 yılı aşkın tecrübesi ile birbirinden farklı kokulara sahip kolonya çeşitlerini kullanıcılara sunuyor. Klasik limon kolonyasının yanı sıra başta çiçek kokuları olmak üzere pek çok seçeneğe sahip marka, kullanıcıların temiz ve ferah hissetmesini hedefler.

Markanın 400 ml, 200 ml ve 180 ml büyük boy seçeneklerinin yanı sıra gün boyu yanınızda taşıyabileceğiniz 35 ml çanta boy ürünleri de bulunmaktadır.

Hangi Selin Ürünleri Tercih Edilmeli?

Selin ürünleri kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik farklı boy seçeneklerinin yanı sıra zevklerine yönelik olarak çiçek kokularından, limondan ve incir gibi meyve kokularından yararlanarak geniş bir ürün yelpazesi sunar.

Selin Hanımeli Kolonyası 35ml, çantanızda yer kaplamadan gün boyu yanınızda taşıyabileceğiniz kolonya seçenekleri arasında yer alırken, hanımelinin ferahlatıcı ve hoş kokusu ürün içeriğinde öne çıkmaktadır. Lavanta kolonyası, bahçe gülü, mavi ladin ve ardıç kolonyası da tercih edilen çanta boylar arasındadır.

Tercihi klasik ürünlerden yana olanlar için Cam Şişe Nemlendiricili Limon Kolonyası 180ml, içeriğindeki nemlendirici ile ellerinizdeki tahrişi önlemeye destektir.

Selin Ürün Fiyatları

Selin kolonya fiyatları ürünün mililitresine göre değişmekle birlikte marka genel olarak ulaşılabilir bir fiyat politikasına sahiptir. Reçete vücut bakım ürünleri kategorisinde markayı seçerek ya da arama butonuna markanın adını yazarak tüm ürün seçeneklerini detaylı olarak incelebilir, zevkinize ve ihtiyacınıza göre seçiminizi yapabilirsiniz.

Sitemizde sürekli güncellenen kampanyaları takip ederek, yıl boyu birbirinden özel indirim seçeneklerini yakalayabilir, alışverişinizi daha ekonomik bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

En Sevilen Selin Ürünleri

Selin ürünleri kullanıcılarına çiçek ve meyve özleri başta olmak üzere pek çok koku alternatifi ile kolonya seçenekleri sunmaktadır.

Mavi Ladin Kolonyası markanın en çok dikkat çeken ürünlerinden biridir. Pet şişe ve cam şişe seçeneklerine de sahip markanın diğer ürünleri arasında bir diğer öne çıkan seçenek ise incir kolonyası olmaktadır.