Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim

Peter Thomas Roth 5-Piece Mask Kit 5x14ml

Barkod : 670367935842
|  
0 Ortalama Puan
 • 5
  0
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
0 Yorumlar  |
Yorum Yap

Satış Fiyatı

199,00 TL
Tavsiye Et
Ürün Açıklaması

Stok Kodu : 10099081

Peter Thomas Roth 5-Piece Mask Kit 5x14ml

Rose Stem Cell + 24K Gold Mask + Irish Moor Mud + Cucumber Gel Mask + Pumpkin Enzyme Mask

Peter Thomas Roth Rose Stem Cell Bio Repair Gel Mask 14ml

Gül Kökü Ekstreli Jel Tipi Maske

Hassas ciltler de dahil tüm cilt tipleri için uygun olan jel tipi maske maksimum oranda anti aging etki sağlamaya çalışır. İnce çizgi, kırışıklık, nemsizlik, mat görünüm ve elastikiyet kaybı gibi yaşlanma izlerini düzenlemeye yardımcıdır. Cilt tonunun düzenlenmesine destek olur.

Kullanım Şekli:

Kalın bir tabaka halinde cilde sürülür. 10dk bekledikten sonra soğuk su ile çıkarılır. Daha yoğun bir bakım için buzdolabında saklanarak uygulanır. Haftada 2-3 kez uygulanabilir.

Peter Thomas Roth 24K Gold Mask 14ml

24K Altın İçeren Sıkılaştırıcı ve Lifting Maske

24 ayar altın içeren, antiaging özellikli lüks bir maskedir. Alkol ve yağ içermeyen formülü ile cilde sıkılaşma, ipeksi bir yumuşaklık vermeye, sağlıklı bir ışıltı, canlılık kazandırmaya yardımcı maskedir, tüm cilt tiplerinin kullanımı için uygundur.

Kullanım Şekli:

Yüzünüze bir tabaka halinde uyguladıktan sonra 5-10 dakika kadar bekleyin ve ılık suyla durulayarak temizleyin, haftada 2-3 defa uygulayabilirsiniz.

Peter Thomas Roth Irish Moor Mud Mask 14ml

İrlanda Kömür Mineralli ve Volkanik Kül Bazlı Maske

İrlamda kömür minerali içeren maske cildi arındırmaya, toksinlerin atılmasında ve gözeneklerin küçülmesinde yardımcı olmaya çalışır. Tıkalı gözenekleri açmaya ve nem veremeye yardımcıdır. Volkanik kül içeriği cildi canlandırmaya yardımcı olur. Cildin aydınlık, nemli ve sıkı görünmesine yardımcı olur.

Kullanım Şekli:

Tüm yüze ve boyuna uygulanır. İhtiyaca göre haftada 3 kez uygulanır. 10 dakika sonra su ile arındırılır.

Peter Thomas Roth Cucumber Gel Mask  14ml

Salatalık Özlü Jel Tipi Maske

Ultra hassas olan gel maske; en hassas ciltlerde dahil tüm cilt tipleri için uygundur. Göz altında şişliklerin azalmasına yardımcı olmak için de uygulanabilir. Nemlendirici ve yatıştırıcı maske olarak günlük kullanılması önerilmektedir.

Kullanım şekli:

Yüzü temizledikten sonra tüm alanı kaplayacak şekilde uygulanır. Yüzde yaklaşık 10 dk kaldıktan sonra, soğuk su ile yıkanır. Soğuk bakım için ürünü buzdolabında saklayıp sonrasında uygulama yapabilirsiniz.

Peter Thomas Roth Pumpkin Enzyme Mask 14ml

Balkabağı Özlü Enzim Maskesi

Bu güçlü ve tazeleyici bakım yapan maske; mat, yaşlanmış, donuk görünümü hedef alarak; üçlü bakım yapar. Balkabağı enzimleri ile cilt görünümünü yenilemeye yardımcı, alfa hidroksi asitler ile peeling yapar ve aliminyum oksiit ile cildi parlatmayı hedefler. Eşitsiz cilt tonunu düzeltmeye yardımcıdır.

Kullanım Şekli:

Haftada 1 ya da 2 kez uygulanır. Temizlenmiş bir cilde; ince bir tabaka halinde uygulayınız. Islak parmak uçları ile nazikçe dairesel hareketlerle masaj yapınız. 3-7 dakika (cildin hassasiyetine göre değişir) ciltte bırakınız. Su ile durulayınız.

 

Peter Thomas Roth Hungarian Thermal Water Mask 14ml

İnce Çizgi Görünümleri İçin, Nemlendirici Termal Maske

Ödeme Seçenekleri
Yorumlar
Tavsiye Et