Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama
Toplam 54 ürün bulunmaktadır.

Oral B Ürünleri

Ağız ve diş sağlığı konusunda tasarladığı ürünler ile tüketiciye hem keyifli hem de kolay bir kullanım imkânı sunan Oral B, en çok tercih edilen markalar arasında yer alıyor. Tasarım ve işlev açısından geniş bir ürün çeşitliliğine sahip olan markanın, hem yetişkinler hem de çocuklar için diş fırçası modelleri bulunuyor. Ağız ve diş bakımını en üst düzeyde sağlamayı hedefleyen Oral B, çok fonksiyonlu şarj edilebilir ürünlerden klasik diş fırçalarına kadar pek çok modeli bir arada sunuyor. Uzun ömürlü şarjlı pile sahip olan modeller, dişleri ve ağzı derinlemesine temizlemeye yardımcı olduğundan ağız sağlığında hijyene dikkat eden kullanıcılardan tam puan alıyor.

Çocuklara Diş Fırçalamayı Sevdiren Modeller

Küçük yaşlardan itibaren diş fırçalama alışkanlığının çocuklara kazandırılması konusunda uzman hekimler uyarılarda bulunuyor. Çocukların ilgisini çekebilmek ve diş fırçalamayı sevdirebilmek adına tasarladığı sevimli modeller ile beğeni kazanan Oral B, fırçalama işlemini eğlenceli bir hale getiriyor. Sevimli karakterlerin yer aldığı Oral B ürünleri arasından çocuğunuzun sevdiği ürünü tercih ederek diş fırçalama alışkanlığını kolay bir şekilde kazanmasını sağlayabilirsiniz. Üstün temizleme teknolojisi ile hazırlanan ürünler, çocukların dişlerine ve diş etlerine zarar vermemek amacı ile yumuşak formda tasarlanıyor.

Oral B Ürün Çeşitleri

Geniş bir ürün gamına sahip olan Oral B, diş fırçaları ile ön planda olsa da bunun yanı sıra diş macunu, diş ipi ve ağız bakım suyu gibi ağız ve diş sağlığı konusunda önem taşıyan ürünleri de kullanıcı ile buluşturuyor. İsteğe göre hem elektrikli hem de manuel ürünlerden tercih ederek Oral B güvencesi ile dişlerinizi derinlemesine temizleyebilirsiniz. Elektrikli modeller, dar ve uzun başlıkları sayesinde ulaşılması zor olan bölgelerde dahi etkin bir temizlik yapmaya yardımcı olabiliyor. İhtiyaçlarınız doğrultusunda ürünleri tekli ya da set halinde tercih edebilirsiniz.