Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama
Toplam 65 ürün bulunmaktadır.

Filorga Ürünleri

Kaliteli, güvenli ve etkin cilt bakım ürünleri geliştiren Filorga markası, 1978 yılından bu yana kullanıcılarına çeşitli cilt sorunlarına yönelik bilimsel formüller sunar.

Filorga ürünleri, yüz bakımı, göz çevresi bakımı, dudak bakımı, erkeklere özel bakım, onarıcı bakım, makyaj ürünleri, güneş koruyucular, vücut bakımı gibi pek çok ana kategoride yer alır.

Age-Purify Clean Temizleme Jeli 150ml, cildin pürüzsüz ve berrak görünmesini destekleyici yıkama jelidir. Sabah ve akşam kullanıma uygundur.

Oxygen-Glow Radiance Eye Care 15ml ise ince çizgiler ve koyu halkaların önüne geçmeye yardımcı göz çevresi bakım kremidir.

Filorga Ürün Fiyatları

Filorga Türkiye kullanıcılarının tercih ettiği bakım ürünleri markaları arasında yer alır. Geniş ürün yelpazesine sahip marka, oluşturduğu setler ile kullanıcılarına daha ekonomik bir alışveriş olanağı sunar.

Markanın tüm ürünlerine ve set içeriklerine Reçete kategorileri üzerinden ulaşabilir, sürekli güncellenen ve stoklarla sınırlı özel kampanyalarda, ilgilendiğiniz ürünleri daha uygun fiyata satın alma olanağı bulabilirsiniz.

Filorga Set İçeriğinde Hangi Ürünler Var?

Cilt bakımı, aşamalı ve birden fazla ürünle tamamlanan bir süreçtir. Marka bu bilinçle kullanıcılarının bakım rutinini destekleyecek, birden fazla üründen oluşan Filorga Set içerikleri sunar.

Anti-Wrinkle Night and Day Kofre, Time-Filler 50ml + Sleep and Peel 30ml ürünlerinden oluşmaktadır.

Filorga Essentials Kofre ise Optim Eyes 15ml + Meso Mask 15ml + Optim Eyes 2 Patches Kofre olmak üzere kullanıcılarına 3 farklı ürünü bir arada deneme şansı verir.

Cilt temizliğine yönelik, kırışıklık karşıtı kofre gibi pek çok set seçeneğine Reçete’den ulaşabilirsiniz.

Filorga Ürün Serileri Nelerdir?

Filorga, farklı cilt tipleri ve cilt sorunlarına yönelik ürün seçeneklerini seriler altında satışa sunar. Optim Eyes serisi, göz çevresi bakımına yönelik seridir. Aktif bileşenlerle donatılan serinin ürünleri yaşlanma ya da yorgunluk etkisi ile birlikte göz çevresinde oluşan koyu halkaların, ince çizgilerin ve yorgun görünümün önüne geçmeyi destekler.

Time Filler serisi özellikle mimiklerini çok kullanan ya da cilt kuruluğundan dolayı ince kırışıklıklarla karşılaşanlar için üretilen seri olup, içeriğinde lifting maddelere yer verilmiştir.

UV- Defence serisi güneşten korunma ürünlerini, Global Repair serisi ise besleyici içerikleri kullanıcılarına sunar. Markanın birbirinden farklı seri seçeneklerinin tamamına sitemizden ulaşabilir ve sipariş verebilirsiniz.