Özellik Filtreleme
Markalar
MavalaMavala (10)
PastelPastel (2)
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı
Yükleniyor..

Oje Kurutucu / Cila

Hızlı oje kurutma işlemi için ihtiyacınız olan $mrk$ $opf$ oje kurutucu ürünler bu sayfada. En iyi oje kurutucular ve $mrk$ $opf$ tırnak cilası seçenekleri için tıklayın.

Makyaj Tırnak Oje Kurutucu / Cila modellerinde 15 Ürün kayıt bulundu.
Karşılaştır
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:15 

Oje Kurutucu ve Tırnak Cilası Çeşitleri

Oje kurutucu, günlük yaşamın hızlı temposu sebebiyle zaman bulamayanlara adeta zaman kazandıran bir üründür. Normalde ojelerin uygulandıktan sonra kuruması için belli bir süre beklenmesi gerekiyor. Ancak kullanılacak oje kurutucu ile bu süre kısalıyor ve çok fazla beklemeden kuruma gerçekleşiyor. Kadınların vazgeçilmezlerinden olan bu ürün, yoğun olarak talep görüyor.

Hızlı oje kurutma dışında kadınların ilgi gösterdiği tırnak cilası da güzel bir görünüm yakalanmasında oldukça etkilidir. Tırnak cilası ile tırnakların pürüzsüz bir görünüm elde etmesini sağlayabilirsiniz. Ojeden önce uygulayarak, ojelerin daha güzel görünmesine de katkıda bulunabilirsiniz. Aynı zamanda parlatıcı olarak da bilinen tırnak cilası, farklı amaçlar için kullanılabilir. Cila kullanımı parlak ve göz alıcı tırnaklar için oldukça önemlidir.

Hızlı Oje Kurutma Ürünleri

Hızlı oje kurutma için kullanılan kurutucular, zamandan tasarruf edilmesini sağlar. Dakikalar boyunca beklemeye gerek kalmadan, kısa bir süre içerisinde ojelerinizin kurumasını sağlar. Böylece zaman kazanırsınız. Bu ürünlerin bir diğer özelliği ise zengin içeriği sayesinde tırnakları beslemesidir. Bazı oje kurutucu ürünlerin içerisinde E vitamini ve besleyici yağlar bulunabiliyor. Bu sayede tırnaklarınızı da beslenme ve onları güçlendirme imkânı yakalayabilirsiniz.

Oje kurutucu olarak kullanılan ürünlerin kendi içerisinde birçok çeşidi bulunmaktadır. Ürünü almadan önce özelliklerini okuyarak kararınızı verebilir ve sizin için en doğru ürünü seçebilirsiniz.

Oje Kurutucu ve Tırnak Cilası Fiyatları

Tırnak cilası ve oje kurutucu fiyatları, birçok unsura göre farklılık göstermektedir. Ürünlerin kalitesi, markası, miktarı ve benzer özelliklere bağlı olarak fiyat seçenekleri değişiklik gösterebilir.

Cila, birçok farklı sebepten yıpranan tırnakların korunması için kullanılabilir. Çok ince bir şekilde sürüldüğünde kullanımı çok fazla belli olmayabilir. Buna karşın tırnaklardaki mat ve yıpranmış görüntü, cila kullanımı ile minimuma indirgenebilir.

Oje Kurutucu Ne İşe Yarar?

Hızlı oje kurutma için kullanılan ürün, adından da anlaşılacağı gibi kuruma süresini hızlandırır. Genellikle sprey şeklinde kullanımı olan bu ürünlerin etkili sonuçlar verdiği biliniyor. Oje uygulandıktan sonra sadece birkaç dakika beklenmeli ve daha sonra hızlı oje kurutma için ilgili ürün uygulanmalıdır. Tırnağa yaklaşık 15-20 cm uzaklıktan püskürtülen bu ürün, kısa sürede etkisini gösterir ve kurumanın başlamasını sağlar.

Kullanımının kolay, etkilerinin ise beklentileri karşılıyor olması nedeniyle günümüzde birçok kadın tarafından kullanılır.

Oje Kurutucu Kaç Dakikada Kurutur?

Hızlı oje kurutma için kullanılan çok kısa bir süre içerisinde sonuç veriyor. Birkaç kat ojenin sadece birkaç dakika içerisinde kurumasını sağlıyorlar. Normalde ojelerin kuruması ortalama 20-30 dakika sürerken, bu ürünler sayesinde süre birkaç dakikaya kadar düşüyor. Ortalama olarak 8-10 dakika arasında sonuç verdikleri söylenebilir.