Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama
Toplam 284 ürün bulunmaktadır.

Golden Rose

1983 yılında faaliyete geçen Erkul Kozmetik tarafından kurulan Golden Rose markası, ulaşılabilir fiyat ve yüksek kaliteyi bir arada sunmayı amaç edinmiştir. 35 yılı aşkın bir deneyimin bünyesinde yer alan marka, el ve tırnak bakımı, yüz, göz, tırnak, makyaj temizleyicileri ve makyaj ekipmanları kategorilerinde ürünler sunar.

Geniş ürün yelpazesine sahip marka, Avrupa’dan Ortadoğu’ya pek çok ülkeye yaptığı ihracatla da öne çıkmaktadır.

Golden Rose ürünleri hakkında detaylı bilgi almak ve markanın tüm ürün seçeneklerini incelemek için sitemizin tercih edebilirsiniz.

Golden Rose Ürün Fiyatları

Recete kategoriler bölümünden markayı tıklayarak, ya da arama çubuğuna markanın adını yazarak tüm ürünleri listeleyebilir, kampanya ve indirim seçenekleri ile alışverişinizi daha uygun hale getirebilirsiniz.

Golden Rose ürünleri farklı kategorilerde üretim yapmakta olup, her kategorideki ürünün fiyat aralığı değişmektedir. Genel olarak markanın fiyat politikası değerlendirildiğinde, herkesin ulaşabileceği seçeneklere sahip olduğu görülür.

Golden Rose Bakım Ürünleri Hangileri?

Marka, makyaj ürünlerinin yanı sıra bakım ürünleri seçeneklerine de sahiptir. Bakım ürünlerinde tırnak ve el bakımı ürünleri öne çıkmaktadır.

Golden Rose Nail Expert 4 in 1 Complete Care 11ml, çok amaçlı tırnak bakımı ürünü olup, kategorinin en çok tercih edilenlerinden biridir.

Nail Expert Beauty Oil Nail and Cuticle 11ml, tırnak ve tırnak eti bakım yağıdır. Oje üretiminde dünyanın 5 üreticisinden biri olan Erkul Kozmetik bünyesinde sunulan bakım ürünleri, tırnak bakımınızı desteklemektedir. Tırnak bakımınızın ardından, markanın yüzlerce ton seçeneğine sahip ojeleri ile el bakımınızı tamamlayabilirsiniz.

Hangi Golden Rose Ürünleri Tercih Edilmeli?

Makyaj rutininizin her sırasında markanın ürünlerini kullanabilirsiniz. Zengin ürün skalası içerisinden ihtiyacınız olan ürünleri seçerek, makyajınızı tamamlayabilirsiniz.

Golden Rose Make-Up Primer Luminous Finish, makyaj bazı olarak kullanılmaktadır.

Dream Eyes Eyeliner serisi göz makyajı için en çok tercih edilen ürünlerden biridir. Velvet Matte Lipstick ise birbirinden farklı renk seçenekleri ile mat ruj serisidir.

Golden Rose Mini Velvet Matte Lipstick Mix2, 6’lı mini mat ruj paketi olup, küçük olduğu için makyaj çantanızda sürekli taşıyarak gün boyu ihtiyacınız oldukça kullanabileceğiniz bir üründür. Make-up fixing spray ise makyaj sabitleyici olarak tercih edilmektedir.