Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama
İlgili kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Dr Murad Ürün Çeşitleri

Dr Murad ürünleri yaşlanma etkileriyle savaşmaya yardımcı sıkılaştırıcı, kırışıklık karşıtı, toparlayıcı, dolgunlaştırıcı cilt bakım kremleri, serumları ve yağlarıdır. Yağlı, kuru, cansız cilt şikayetlerine karşı etkili matlaştırıcı, nemlendirici ve canlandırıcı maske, serum ve kremler Dr Murad ürün çeşitleri arasındadır. Cildi yatıştırmaya, matlaştırmaya, arındırmaya ve cilt gözeneklerini sıkılaştırmaya katkı sağlayan bakım maskeleri, bakım kremleri ve serumları da değerli markanın ürünleri arasında yer alır.

Dr Murad Ürün Fiyatları

Dr Murad fiyatları recete.com’a özel indirim avantajıyla belirlenmiştir. Dr Murad ürünleri cilt bakım ürünlerinin içeriği ve boyutu bakımından farklılık içeren fiyatlarla satışa sunulmuş ürünlerdir.

Dr Murad Nasıl Bir Marka?

Markanın kurucusu olan Dr. Howard Murad, Kaliforniya Üniversitesi’nde (UCLA) Dermatoloji Profesörü olarak görev yapmış ve cilt bakımı alanında 19 farklı üründe patent almış, dermatolog ve eczacıdır. Bütünsel bir estetik anlayışına hakim bir yaşam felsefesiyle hareket eden marka, cilt bakımında yenilikçi ve uzman çözümler sunarak kullanıcıların güvenini ve beğenisini kazanmış bir markadır.

Dr Murad Ürünleri Hangi Şikayetler İçin Tercih Edilebilir?

Yorgun ve yıpranmış cilt problemi için tercih edilebilir Murad marka ürün, Murad Revitalixir Recovery Serum Yorgun ve Cansız Ciltlere Özel Anti-Aging Bakım Kremi ürünüdür. Cilt yağlanması şikayeti için üretilen Murad Outsmart Blemish Clarifying Treatment, cildin yağ oranını dengelemeye yardımcı özelliği sebebiyle tercih edilebilecek Dr Murad marka ürünler arasındadır.

Cilt lekelerine karşı savaşta Murad Rapid Age Spot Correcting Serum, kullanıcıların en büyük yardımcı olmaya aday ürünlerden biridir. Cilt kuruluğu problemine çözüm olmak amacıyla sunulan Murad Skin Perfecting Lotion, cildin nem dengesini korumaya yardımcı olur.

Yaşlanma etkilerine ve kırışıklıklara karşı etkili Murad marka ürünler Murad Intensive Wrinkle Reducer Yoğun ve Hızlı Kırışıklık Azaltıcı, Murad Resurgence Rapid Collagen Infusion Anında Sıkılaştırıcı Kolajen Serumu, Murad City Skin SPF50 Defense Broad Spectrum Anti Aging Etkili Mineralli Gündüz Bakım Kremi ve Murad Renewing Eye Cream Kırışıklıklara Karşı Göz Çevresi Bakım Kremi ürünleridir.