Özellik Filtreleme
Markalar
VichyVichy (5)
BabeBabe (1)
BioxcinBioxcin (2)
CosmedCosmed (2)
Derma EDerma E (2)
DucrayDucray (5)
MaxactMaxact (2)
MoosMoos (3)
PhytoPhyto (4)
SebamedSebamed (2)
SyossSyoss (1)
UriageUriage (3)
Yükleniyor..
Marka Serileri
Dercos (5)
Yükleniyor..
Cilt Tipi
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı
Yükleniyor..
Saç Tipi
Yağlı (7)
Normal (2)
Kuru (4)
Yükleniyor..

Kepek Bakımı

Kepek ile mi uğraşıyorsunuz ? En iyi çözüm sunan $mrk$ $opf$ kepek şampuanı çeşitlerimizden birine sahip olarak bu sorundan kurtulabilirsiniz.

Saç Bakımı Özel Bakım Kepek Bakımı modellerinde 39 Ürün kayıt bulundu.
Karşılaştır
  Sayfa:1/2  Ürün Sayısı:39 

Kepek Şampuanı

Kepek sorunu, dünya üzerinde pek çok kişinin yaşadığı en büyük problemler arasında yer alıyor. Gerek yanlış şampuan seçimi gerek yanlış yıkama yöntemi gerekse de diğer dış etkenlerden dolayı meydana gelen kepek, döküntüler halinde uzun ya da kısa süreli olarak kendini gösterebiliyor. Beyaz döküntüler halinde saçtan kıyafetlerin üzerine dökülen kepekler, kişinin saçını kaşıması sonucunda saçta da kötü bir görüntünün meydana gelmesinde büyük rol oynuyor. Saçlardaki kepeklerden kurtulmanın en kolay yolu ise doğru kepek şampuanını kullanmaktır.

Kepekten Kurtulmanın Yolları!

Saçınızdaki kepeklerden kurtulmak için öncelikle kendi saç tipiniz için doğru olan şampuanı kullanmalısınız. Saç tipinize uygun olan ürünü düzenli olarak kullanmanız sayenizde kepek sorununu ortadan kaldırabilirsiniz. Dilerseniz “özel bakım” bölümünün alt kategorisi olan “kepek bakımı” içerisinde sunulan “tekrarlayan saçlar için yüksek etkili kepek şampuanı, kuru kepek için bakım şampuanı ve yağlı kepek için bakım şampuanı” gibi ürünler arasından seçim yapabilir ve uygun fiyatlar eşliğinde satın alabilirsiniz. Kepek sorunu ile uğraştığınız dönem boyunca şampuanınızı değiştirmemenizde fayda görülür.