Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama
Toplam 17 ürün bulunmaktadır.

Cece Med Saç Bakım Ürünleri

Saç bakımına özen gösterenlerin tercihi olan Cece Med, şampuan, saç kremi, serum, losyon ve kapsüllerle her yönden eksiksiz bir bakım imkanı sunuyor. Yurt içinde üretilen Cece bakım ürünleri farklı saç tiplerine ve farklı saç problemlerine sunduğu çözümlerle son dönemlerin en çok tercih edilen markaları arasında yer alıyor.

En Çok Kullanılan Cece Med Ürünleri

Yıpranmış ve kuru saçlara sahip kullanıcılar için tavsiye edilen Cece Med şampuan çeşitlerinden olan Cecemed Silk, yoğun içeriği sayesinde saçları besliyor ve güçlenmesini sağlıyor. Böylelikle güneş, deniz, boyama ve devamlı müdahale gibi birçok dış faktörden dolayı güçsüzleşen ve kırılgan hale gelen saçların yeniden eski sağlığına kavuşmasını sağlıyor.

Cecemed şampuan çeşitleri aynı zamanda sadece kuru ve yıpranmış saçlara değil, dökülen saçlar için de formüle ediliyor. İçeriğindeki vitamin mineral ve saç için faydalı besleyici formülle, saç dökülmelerinin önüne geçiliyor. Diğer yandan yağlı ve kepekli saçların bakımında da farklı formüllerle üretilen şampuan çeşitleri kullanıcının beğenisine sunuluyor.

Bitkisel içeriğiyle dikkatleri üzerine çeken Cecemed Manuka Şampuan, yağlı ve kepekli saçların bakımında kullanıcılara büyük konfor sağlıyor. Kolay kullanımıyla ekstra bir zahmet istemeyen Cecemed yağlı kepekli şampuan ıslak saça uygulandıktan sonra ılık su ile masaj yaparak kullanılıyor. Yıkama işlemi bittikten sonra ise geriye sadece durulamak kalıyor. İstenilen sıklıkta kullanılabilen bu şampuan saçların her zaman temiz görünmesi için yardımcı oluyor.

Problemli saçı temizlerken kullanılan şampuanın yanı sıra temiz saça uygulanan serumlar da saçın sağlığı ve güzelliği için büyük önem taşıyor. İşte yıpranmış ve kırılgan saçlar için Cecemed serum da temizlik sonrası saç bakımının aktörleri arasında yer alıyor. Saçları derinlemesine besleyen serum, kökünden ucuna kadar sağlıkla ışıldaması için destek sağlıyor.

Saç dökülmelerine karşı kullanılan Cece Med Stop Hair Loss Şampuan ise kendi segmentinden bir adım öne çıkan ürünler arasında yer alıyor. Proteinden keratine, retinolden çeşitli minerallere kadar zengin içeriği ile saç dökülmesini yavaşlatmaya ve engellemeye yarayan Cecemed Stop Hair Loss Şampuan kolay kullanımı ile de avantaj sağlıyor. Kişisel saç yıkama sıklığına uyumlu şampuan ile her yıkamada saç kökleri ve saç derisi besleniyor. Böylelikle hem dökülmeyen hem de sağlıkla ışıldayan saçlara kolaylıkla ulaşılabiliyor.

Cece Med Cececap Skin Hair Nails ise sadece saçları değil, cilt ve tırnakları için sağladığı destekleyici yapısı ile büyük ilgi görüyor. Vücut için gerekli 12 vitamin ve 8 minerali kusursuz bir kombinasyon içinde barındıran ürün kapsül şeklinde kullanıcıya sunuluyor. 11 yaş üstü ve yetişkinler için günde bir kapsül olacak şekilde tavsiye edilen takviye, Recete.com üzerinden tek tıkla satın alınabiliyor.

Cece Med Fiyatları

Cece Med markasının en çok tercih edilen ürünlerinden olan Stop hair loss şampuan fiyatı ile de kullanıcının kalbini kazanıyor. Yerli üretim olan şampuan zengin içeriği ve kaliteli formülasyonu ile saç dökülmesi problemi yaşayanlar için yeri doldurulamayacak bir fayda sağlarken alıcıyı mutlu eden fiyatı ile de rakipleri arasında bir adım öne çıkıyor.

Cece Med şampuan fiyatı ise tercih edilen ürüne göre değişiklik gösteriyor. Kuru ve yıpranmış saçlar için kullanılan şampuan ile yağlı ve kepekli saçlar için kullanılan şampuanların fiyatları farklı olurken markanın diğer bakım ürünleri de avantajlı fiyatlarla kullanıcıya sunuluyor.

Bununla birlikte, saç ve cilt bakımı adına, kullanılan, şampuan, serum, kapsül, saç kremi ve diğer pek çok ürün Recete.com üzerinden kredi kartı imkanı ile satın alınabiliyor.