Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama
Toplam 60 ürün bulunmaktadır.

Cosmed Ürünleri

Dünya çapında kişisel bakım açısından yapılan tüm yenilikleri ve gelişmeleri takip eden bir marka olan Cosmed , ürün yelpazesini sürekli olarak yenilemektedir. Formüllerini ve ürünlerinin sunduğu özellikleri geliştiren bu marka sayesinde, kozmetik dünyasını yakından takip etmeyi başarabilirsiniz.

Markanın sunduğu ürünler, tüm cilt tiplerine hitap eden alternatifleri bünyesinde barındırır. Sayfamızda sizlerle buluşturduğumuz seçenekler arasında hassas, kuru, çok kuru, karma ve yağlı gibi cilt tipleri için ayrı oluşturulmuş kategoriler vardır Cilt tipinizi ve aradığınız ürünü biliyorsanız, sayfanın sol kenarında yer alan kontrol paneli yardımıyla alışverişinizi kolaylaştırabilirsiniz. Aramanızı özelleştirme imkânı tanıyan bu kontrol paneli, kısa dakikalar içerisinde tüm işlemlerinizi tamamlamanıza yardımcı olur.

Cosmed Güneş Kremi

Cilt bakımının en temel adımlarından birisi, güneşin zararlı ışınlarına karşı alınan korumadır. Gündelik olarak uygulanması gereken bu korumanın güneşe çıkmadan yaklaşık yarım saat önce sürülmesi önerilir. Cosmed kalitesinde sizlerle buluşturulan güneş koruyucular yanında kullanılabilen kremler ve losyonlar da bulunur. Sayfamızda sizlerle buluşturduğumuz ürün yelpazesi içerisinde ikili alım olanaklarının yer aldığı çeşitli seçenekler yer alır. Güneş koruyucuların nemlendirici losyonlar ve yaşlanma karşıtı kremlerle bir araya getirildiği bu set seçenekleri, alışveriş sürecinin konfor seviyesini yükseltir niteliktedir.

Güneş kremlerinde yağlı ve kuru ciltler için hazırlanan formüller birbirlerinden farklılık gösterir. Kendi cilt tipinize uygun bir güneş koruyucuya sahip olmanız, cildinizin zararlı UV ışınlarına karşı korunmasını daha kolay hale getirir. Uygulama sonrası kolayca emilen bu ürünler, beyaz kalıntılar bırakmaz. Pratik bir şekilde sürülebilir.

Cosmed Ürünleri

Markanın sayfamızda sizlerle buluşturduğu ürünler arasında nemlendirici şampuanlar, yenileyici tonikler ve canlandırıcı kremler yer almaktadır. Şampuan seçenekleri arasında, uzun süreli saç dökülmesi ve saçlarda seyrelme problemi yaşayan kişiler için özel olarak geliştirilmiş formülleri olan ürünler yer alır. Hem erkek hem de kadınların kullanımına uygun ürünler bulunur.

Cosmed kalitesinde sunulan ürünler arasında gündelik kullanıma uygun seçeneklerin yanı sıra haftada bir veya iki kere kullanılması önerilen alternatifler de yer alır. Kişisel bakıma ayırdığınız süre, cildinizin ve saçınızın ihtiyaçları gibi unsurları göz önünde bulundurarak ürün yelpazesi içerisinden seçimlerinizi yapabilirsiniz.

Cosmed Ürün Serileri Neler?

Türk menşeili bir cilt bakım markası olan Cosmed, cilt, saç, vücut bakımı, güneş koruyucular ve tüy azaltıcılar başta olmak üzere pek çok kategoride üretim yapmaktadır. Markanın ürünleri, saç, cilt, vücut ve güneş olmak üzere 4 ana kategoriye ayırdığımızda, her bir kategoride farklı sorunlara hitap eden formüllerle seriler oluşturulduğunu görmekteyiz.

Cosmed Alight Purifying Powder Cleanser markanın en çok tercih edilen ürünlerinden biri olup, temizleme serisi içerisinde yer alır. Hair Guard markanın saç bakım ürünleri serisinden biridir. Hair Guard Purifying & Balancing Shampoo arındırma ve dengelemeye yardımcıdır. Sülfat ve alkol içermemektedir. Aynı serinin keratin spreyi de dikkat çeken ürünler arasındadır.

Hangi Şikayet İçin Hangi Cosmed Ürünü Tercih Edilmeli?

Cosmed ürünleri, farklı seriler altında farklı cilt sorunlarına ve tiplerine yönelik seçenekler sunar. Yüz bakım ürünlerinin yanı sıra, epilasyon sonrası ürünler, saç bakım ürünleri ve güneş bakım ürünleri bulunmaktadır.

Complete Benefit serisinin karma ve yağlı ciltler için temizleyici jeli ve nemlendiricisi bulunmaktadır. Hassas ve kızarık ciltler içinse Ultrasense serisi önerilir.

Alight serisinin ürünleri, koyu lekelerle savaşmaya destek seçenekler sunar. Cosmed Alight Dark Spot Reducer Brightening Cream, serinin en çok tercih edilen ürünlerinden biridir.

Atopia serisinin ürünleri çok kuru ciltlerin özellikle atak dönemlerinde rahatlamasına yardımcıdır. Atopia Cleansing Cream temizleyici ürünler arasındadır.

Glabrous serisi, epilasyon sonrası bakım ürünleri içerir. Cosmed Glabrous After Epilation Intensive Serum, yüz, vücut ve genital bölgede kullanıma uygundur.

Revolution serisinin özelliği ise detox olup, özellikle göz çevresi ürünleri dikkat çekmektedir. Detox Etkili Göz Çevresi Serumu ve Nemlendirici Göz Çevresi Kremi çok satanlar arasındadır.

Markanın saç, vücut ve cilt için pek çok farklı serisi bulunmaktadır. Bu serilerin tamamı hakkında detaylı bilgi almak için ilgili kategoriye tıklamanız yeterlidir.