Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama
Toplam 28 ürün bulunmaktadır.

Lansinoh Markasına Ait Ürünler

Bir bebeğin gelişimini doğru şekilde tamamlaması, emzirme dönemi ile doğrudan bağlantılıdır. Annenin bebeğini uzmanların tavsiye ettiği zaman dilimi boyunca emzirmesi, tamamlanması gereken doğal bir süreçtir. Bebeğin bu süre boyunca, sadece anne sütü ile beslenmesi gerekse de, bazı anneler bebeğin ihtiyacı olan besini sağlama konusunda zaman zaman desteğe ihtiyaç duyabilir.

Lansinoh markası, 30 yılı aşkın süredir emzirmeye destek olan ürünler üretmektedir. Anne – bebek ürünleri arasında en çok tercih edilen markalar arasında yer alarak, ürün yelpazesini her geçen gün geliştirmeye ve genişletmeye devam etmektedir. 1984 yılında kurulan marka, adını ürün çeşitlerinin içeriğinde kullanılan maddeden almaktadır. Marka, lanolin ile üretilen emzirme ürünleri ile annelerin daha uzun süre bebeklerini emzirmelerine yardımcı olmaktadır.

Lansinoh Ürün Çeşitleri

Markanın ürün çeşitleri; anne bakımı, bebek bakımı ve bebek aksesuarları olmak üzere 3 farklı seçenek olarak, kullanıcılara sunulmaktadır. Anne bakım ürünleri arasında yer alan göğüs ucu kremi 10 ml ve 40 ml seçenekleri ile satışa sunulmaktadır. Latch Assist Göğüs Ucu Çıkartıcı ise anne bakım ürünleri arasında yer alarak, en çok tercih edilen ürün olma özelliğini taşımaktadır. Göğüs ucu çıkartıcı, düz ve içe dönük göğüs uçlarını emzirme öncesinde geçici olarak dışarı çıkartarak emzirmeyi kolaylaştırmaya yardımcı olmaktadır.

Göğüs pompaları ise elektrikli ve manuel seçenekleri ile emzirmeye yardımcı ürünler arasında yer almaktadır. Göğüs ucu koruyucuları, göğüs pedleri ve süt saklama poşetleri de markanın diğer anne bakım ürünleridir. Bebek aksesuarları seçenekleri arasında ise biberon emziği ve biberon çeşitleri bulunmaktadır. Orta akış ve yavaş akış seçeneği bulunan biberon emzikleri, bebeklerin emme refleksini güçlendirmeye yardımcı olmaktadır.

Markanın en çok tercih edilen ürünleri arasında, Lansinoh Bebek Temizleme ve Bakım Mendili de yer almaktadır. Bebeklerin cilt hassasiyeti göz önünde bulundurularak üretilen mendiller, bebeklerin ciltlerinin temizlenmesine yardımcı olur.

Anneler İçin Lansinoh Ürünleri Nelerdir?

Lansinoh markasının anneler için ürettiği ürünler göğüs pompaları, göğüs pedleri, göğüs ucu kremleridir. Lansinoh Göğüs Ucu Kremi, ağrıyan, çatlamış meme uçlarını ve kurumuş cildi yatıştırmaya yardımcı olur. %100 doğal içeriği sayesinde hem anne hem de bebek için güvenlidir, emzirme öncesi temizleme gerektirmez. Göğüs ucu kremi 10 ml ve 40 ml olmak üzere iki farklı boyutta satışa sunulmuştur.

BPS ve BPA içermeyen Lansinoh Süt Saklama Poşetleri, sterilize edilmiş, biçimi sayesinde zemin üzerinde dik durabilen ürünlerdir. Çift kilit sistemi, hava almayan ve sızdırmayan yapısı sayesinde anne sütünün güvenle saklanmasına yardımcı olur.

Lansinoh TheraPearl Sıcak Soğuk Göğüs Terapisi, sağım esnasında göğsü rahatlatmaya yardımcı, mikrodalgada veya sıcak suda ısıtılabilen göğüs bakım ürünleridir. Lansinoh Göğüs Pedleri ve Lansinoh Latch Assist Göğüs Ucu Çıkartıcı, Lansinoh Nipple Shields Göğüs Ucu Koruyucu ve otomatik ve manuel olmak üzere farklı seçenekleri bulunan Lansinoh Göğüs Pompaları, anneler için üretilen ürünler arasındadır.

Anneler için Lansinoh fiyatları 30 TL ile 750 TL arasında değişmektedir, Lansinoh ürünleri recete.com’a özel indirim avantajlarıyla kullanıcılara sunulmuştur.

Bebekler İçin Lansinoh Ürün Çeşitleri Nelerdir?

Lansinoh markası yıllardır bebekler için bakım ürünleri, beslenme aparatları ve koruyucu ürünler üreten bir markadır. Lansinoh’un bebekler için ürettiği ürünler farklı malzemelerden yapılma biberonlar, biberon uçları, pişik önleyici kremler ve bakım ürünleridir.

Lansinoh Natural Wave Biberon Emziği ürünü yavaş akış, normal akış ve hızlı akış olarak üç farklı seçenekle satışa sunulmaktadır. Lansinoh Cam Biberon, yavaş akışlı %100 silikon biberon ucuyla, anne sütünün tazeliğini korumak amacıyla üretilmiş bebek beslenme aparatıdır.

Lansinoh Natural Wave Biberon, bebeklerin doğal emme pozisyonunu destekleyen silikon ve yavaş akışlı biberon ucuyla birlikte satılmaktadır. Yumuşak, esnek ve %100 silikon biberon emziği sayesinde bebeklerin sütün akışını kontrol edebilmesine yardımcı olmaktadır. Emzik kısmı, eğimli yapısıyla bebeklerin emme sırasında gerçekleştirdiği dil hareketlerine uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. AVS sistemi sayesinde, beslenme sırasında hava yutulmasının önüne geçmek amaçlanmıştır.

Lansinoh Bebek Temizleme ve Bakım Mendili, hassas bebek cildinin zarar görmeden arındırılmasına yardımcı olmak üzere tasarlanmış Lansinoh ürünüdür. İçeriğindeki Lanolin ile cildin nemlendirilmesine katkı sağlamaktadır. Alkol içermez.

Bebekler için üretilen Lansinoh ürün fiyatları 30 TL ile 100 TL arasında değişmektedir, recete.com’a özel %20 indirim avantajıyla kullanıcılara sunulmuştur.