Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama

Easyvit Ürün Çeşitleri Nelerdir?

2013 yılında kurulan Easyvit , kullandığı ConCordix teknolojisi ile yumuşak jel formda, doğal ve şekersiz gıda takviyesi ürünleri üretimi yapmaktadır.

Markanın ürün çeşitleri, vitamin, multivitamin, Omega3 / balık yağı şeklinde ana kategorilere ayrılır. Çocuk ve yetişkinlerin kullanımına uygun ayrı formlar bulunmaktadır.

EasyFishoil Omega 3 30 Çiğnenebilir Jel Form, Easyvit markasının en çok tercih edilen ürünlerinden biri olup, içeriğindeki Omega 3 ve D vitamini bağışıklık sistemini destekleyicidir.

EasyFishoil Q 30 Çiğnenebilir Jel Form, balık yağı ve kolin içeriğine sahiptir. EasyDefence Beta Glukan 30 Çiğnenebilir Jel Form ise A, D ve E vitamini kombinasyonunu içerir.

Kimler Easyvit Ürünleri Kullanmalı?

Balık yağı temelli ürünler sunan Easyvit markası, tüm aile için besin destek seçeneklerine sahiptir. EasyDefence Kids 30 Çiğnenebilir Jel Tablet, Vitamin A, D ve E içeriği ile çocuklar için özel olarak üretilmiştir.

Multivitamin, Beta Glukan, Kolin gibi farklı içeriklerin kombinasyonları ile balık yağı takviyeleri yetişkinlerin kullanımına uygundur. Omega 3’ün bağışıklık sistemini güçlendirmeye destek etkisinin yanı sıra vücut üzerinde pek çok olumlu etkisi bulunmaktadır. Günlük destek rutininize eklemeden önce dilerseniz doktorunuza danışabilirsiniz.

Easyvit Faydaları

Easyvit balık yağı çeşitleri, birbirinden farklı kombinasyonları ile farklı destekleyici yönlere sahiptir. D vitamini ile zenginleştirilen içeriğe sahip Omega 3, bağışıklık sistemi ve kemik sağlığı üzerinde olumlu etki yaratmaya çalışır.

Multivitaminler vücudun günlük vitamin ihtiyacını karşılamaya destek ürünler arasındadır. Beta Glukan ise antioksidan özelliği ile öne çıkar.

Çocuklar için En İyi Easyvit Ürünleri

Easyvit , çocukların ihtiyaçlarına yönelik olarak özel formüle edilmiş ürün seçenekleri sunmaktadır. Annelerin çocukları için en çok tercih ettiği ürünlerden biri EasyFishoil’dir. DHA ve EPA’ya ek olarak D vitamini de içerir.

EasyFisoil Multi ise, EPA ve DHA içeriğinin yanı sıra çocukların günlük vitamin ihtiyacını destekleyecek multi forma sahiptir. Çiğnenebilir yapısı çocukların kullanımında kolaylık sağlarken, doğal çilek, doğal limon ve doğal portakal aroması alternatifleri bulunur.

Easyvit Ürün Fiyatları

Easyvit markası ihtiyaca yönelik şekilde geliştirilmiş pek çok formül sunar. Bu ürün çeşitlerinin her biri farklı fiyatlandırılmıştır. Paket içeriği 30 adet jel form şeklindedir. Reçete besin destek ürünleri kategorisinde markayı seçerek, tüm aileniz için uygun ürünleri değerlendirebilir, sürekli güncellenen kampanya ve indirimlerden yararlanabilirsiniz.