Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim

Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama
Toplam 107 ürün bulunmaktadır.

Caudalie Markasına Ait Ürünler

Hikâyesi Fransa’da bulunan üzüm bağlarına dayanan Caudalie markası, doğal yollar ile yetiştirilen ürünlerin cilt üzerindeki olağan üstü etkisini tüm dünyaya duyuruyor. Doğallığı odak noktası haline getirerek kullanıcılara sağlıklı ve kaliteli ürünler sunan Caudalie, hem kadın hem de erkekler tarafından güvenle tercih edilen cilt bakım markaları arasında ilk sıralarda yer alıyor. Ürünlerinde tercih ettiği doğal içerikler sayesinde pek çok farklı cilt yapısı için uyumlu ürünler tasarlayan marka, sitemizin en çok tercih edilenleri arasında bulunuyor. Cilt bakımı, güneş bakımı, vücut bakımı, saç bakımı ve makyaj kategorisinde vücudun ihtiyacı olan tüm ürünleri bulabilirsiniz. Kuruluşundan bu yana markanın her zaman çevre dostu ve doğal içerikler kullanması da kullanıcılardan tam puan alıyor.

Caudalie Bakım Ürünleri

Cilt bakımı kategorisinde yer alan ürünler sayesinde yüzünüzde meydana gelen; cilt lekeleri, kırışıklık, kuruma, siyah nokta ve sivilce gibi sorunları en aza indirerek daha temiz ve daha canlı bir yüze sahip olabilirsiniz. Ayrıca vücut bakımı için ihtiyacınız olan el-tırnak bakımı ve ayak bakımı ürünlerini de inceleyerek kendi cildinize uygun seçimler yapabilirsiniz. Hem yaz hem de kış dönemlerinde mutlaka kullanılması gereken güneş koruyucular için de markanın test edilmiş, başarısı kanıtlanmış olan içeriklerini tercih edebilir ve en uygun fiyatlar ile sepetinize ekleyebilirsiniz.

Caudalie Ürünleri Hangi Şikayetler İçin Tercih Edilir?

1995 yılında Fransa’da doğan bir marka olan Caudalie, doğallığı ön plana çıkaran formülleri ile dikkat çekmektedir. Oldukça geniş bir yelpazeye sahip olan ürünleri arasında yüz bakımı, göz çevresi bakımı, dudak bakımı, vücut bakımı, el tırnak bakımı, makyaj ürünleri ve güneş koruyucular başta olmak üzere pek çok seçenek bulunur.

Caudalie ürünleri , akne, kırışıklık, cilt tonu eşitsizliği başta olmak üzere pek çok cilt sorununda kullanılmaktadır. Sıkılaşmaya yardımcı vücut ürünleri de markanın seçenekleri arasında yer alır. Markanın ürünlerinde kimyasallara yer verilmemekte ve içerisinde doğal Polifenol bulunmaktadır. Bu madde ise markanın formüllerinde sıklıkla yer verdiği üzüm çekirdeğinden elde edilir.

Caudalie Ürün Serileri Nelerdir?

Marka, farklı cilt sorunlarına karşı formüle edilmiş pek çok seriye sahiptir. Kremlerin kremi olarak tanımlanan Premier Cru serisi, yaşlanmanın önüne geçmeye destek seridir. Resveratrol Lift serisi, cildin sıkılaşmasına ve dolgunlaşmasına yardımcı içeriklere sahiptir.

Vinoperfect serisi ise ciltte oluşan lekelerle savaşmaya destek olur. Caudalie Vinoperfect Leke Karşıtı ve Işıltı Verici Etkili Serum, serinin en çok tercih edilen ürünleri arasındadır. Caudalie leke serumu diğer ürünleri için ilgili sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Vinergetic C+ serisi hem kadın hem de erkeklerin kullanımına uygun olmakla birlikte, cildin ihtiyacı olan enerjiyi sağlamaya yardımcıdır. Vinopure serisi , akneye eğilimli ciltlerin yağ dengesini sağlamaya destek ürünler içerir. Vinopure Akne Karşıtı Salisilik Serum serinin önde gelen ürünlerinden biridir.

Vinosource serisi, içeriğindeki organik üzüm suyu ile kullanıcıların memnuniyetle kullandığı serilerden biridir. Caudalie Hydra Yenileyici Gece Bakım Yağı, serinin öne çıkan ürünüdür. Vinoclean serisi ise, temizleme ürünleri ile daha saf ve arınmış bir cilde kavuşmanıza yardımcı olur.

Caudalie fiyatları , hem seriye hem de seçilen ürüne göre değişiklik gösterir. Sitemizin ilgili kategorisinde markaya tıklayarak, tüm ürünler hakkında detaylı bilgi alabilir, indirim ve kampanya seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.