• Vucut Bakımı
  • Saç Bakımı

Dış etkenlerin (Makyaj, hava ve çevre kirliliği, güneş ve stres), yaşam kalitemizi etkileyen sonuçları olabilir. Hassas cilt rahatsızlık, yanma ve batma hissi, bunlara ek olarak genel veya bölgesel kızarıklık görünümü ile kendini belli eder. Kolaylıkla su kaybına uğrayabilir; kuruluk da cildin hassasiyetini tetikleyerek istenmeyen bir gerginlik hissine neden olabilir.

1995 yılında dermatologlar ile geliştirilmiş ve hassas ciltler için özel olarak formüle edilmiş Bioderma Sensibio H2O cildi ve makyajı derinlemesine ve nazikçe temizlemenize yardımcı olur. En hassas ciltlerin bile rahatça kullanabileceği bir misel sudur. Yüz, göz ve dudak çevresinde kullanılabilir.

Fizyolojik pH 5.5 değeriyle Sensibio H2O, sağlıklı bir cilde sahip olmak için kritik olan cildin doğasına saygı gösterir. Hızlı ve pratik kullanım kolaylığı ile öne çıkmaktadır.

Kullanım Şekli :

Makyaj pamuğunu Sensibio H2O ile ıslatın. Cildinizi nazikçe temizleyin ve/veya yüzünüzden ve göz çevrenizden makyajı çıkarın. Tamamen temizlenene kadar tekrar uygulayın. Yüzünüzü temiz bir havluyla hafifçe kurulayın. Sabah ve akşam olmak üzere günlük kullanıma uygundur.

Bioderma Sensibio H20 100ml, 250ml, 500ml ve 850 ml lik ambalajlarda satılmaktadır.

Nazik bir makyaj temizleyici, temizleyici veya daha fazla nem dolu temizlik rutini istiyorsanız, kendi rutininizi iyileştirip iyileştiremeyeceğini görmek için Bioderma Sensibio H2O misel suyuna bakabilirsiniz.