Özellik Filtreleme
Markalar
NuxeNuxe (16)
MustelaMustela (3)
AveneAvene (19)
VichyVichy (13)
LieracLierac (7)
BiodermaBioderma (31)
BabeBabe (9)
BioNikeBioNike (9)
ChiccoChicco (3)
CosmedCosmed (3)
DarphinDarphin (1)
DaylongDaylong (7)
DucrayDucray (3)
EsthedermEsthederm (14)
FilorgaFilorga (5)
HeliocareHeliocare (15)
InciaIncia (1)
PhytoPhyto (1)
SebamedSebamed (11)
SolanteSolante (21)
StoriceStorice (2)
SVRSVR (11)
TrukidTrukid (5)
UriageUriage (14)
Yükleniyor..
Marka Serileri
Yükleniyor..
Cilt Tipi
Hassas (3)
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı
Yükleniyor..

Bioderma Güneş Kremleri ve Güneş Koruyucular

Bioderma Her cilt tipine uygun $mrk$ $opf$ güneş kremleri için Recete.com! En uygun $mrk$ $opf$ güneş koruyucu ve $mrk$ $opf$ güneş kremi fiyatları için tıklayın.

Seçimleriniz
31 ÜRÜN
Markalar
Bioderma Güneş Bakımı Güneş Kremleri ve Güneş Koruyucular modellerinde 31 Ürün kayıt bulundu.
Karşılaştır
  Sayfa:1/2  Ürün Sayısı:31 

Bioderma Güneş Kremi

1970’li yıllarda eczacı Jean Noel Thorel tarafından kurulmuş olan Bioderma, dermokozmetik alanında ürünler geliştiren bir markadır. Markanın ürünleri, cildin doğal yapısına saygı duyan ve bu bağlamda biyolojik yapıya uygun bir formdadır. Markanın bünyesinde bulundurduğu ürün kategorilerinden biri de güneş kremleridir. Markanın güneş kremi kategorisi altında üretilen birçok ürün; suya dayanıklıdır, hipoalerjenik ve fotostabildir. Ayrıca, ciltte meydana gelebilecek parlamalara karşı, kullanıcıya destek olur. Markanın güneş koruyucuları olarak geliştirdiği ürün serisinin adı ise Photoderm’dir. Markanın bu ürün serisinde, farklı cilt tiplerine ve yaş gruplarına göre tasarladığı ürünleri bulunmaktadır. Güneş koruyucuları arasında Krem, Jel, Sprey, Compact güneş kremleri gibi ürünler yer almaktadır.

Bioderma Güneş Kremi Ürünleri

Markaya ait ürün serisinde yer alan ve kullanıcılara sunulan ürünlere, cilt tipi bazında bakıldığında:

  • Hassas ciltler için
  • Kuru ve çok kuru ciltler için
  • Karma ve yağlı ciltler için
  • Tüm cilt tiplerinin kullanımına yönelik

olarak cilt tiplerine göre özelleştirilmiş seçenekler bulunur. Ürün çeşitleri arasında yüz için güneş ürünleri, yüz ve vücut güneş ürünleri, çocuk güneş kremleri, güneş sonrası ürünleri bulunmaktadır. Markanın güneş kremlerinin tamamı, ciltte güneş kaynaklı oluşabilecek olumsuzluzlukların ihtimalinin azaltılmasına ve güneşin zararlı ışınlarına karşı cildin doğal koruma sistemini aktif etmesine destek olmaktadır.

Bioderma Güneş Kremi Serisi Photoderm

Markanın güneş koruyucu serisi olan Photoderm içinde, hem yetişkinlere hem de çocuklara yönelik ürünler bulunmaktadır. Ürünlerin tamamı akışan bir dokuya sahiptir, kullanan kişinin cildinde yağlı bir tabaka oluşmamaya çalışır, beyaz lekeler bırakmamaya ve bu sayede cildin orijinal görünümünün korunmasına yardımcı olur. Komodonejik olmayan ve ciltler için ideal tolerans seviyesine sahip olan Seriye ait güneş koruyucuları, cildin yoğun olarak güneşe maruz kalması durumunda kullanılabilir. Bu ürünler renkli ve renksiz bir dokudadır. İçinde bulundurduğu UVA/UVB filtreleri ile güneşe karşı aşırı hassasiyete sahip ciltlere uygun ürünleri de bulunmaktadır.

Bioderma Güneş Kremi Hangi Ciltler İçin Tercih Edilebilir?

Farklı cilt tipleri ve cilt sorunlarına yönelik dermokozmetik ürünleri ile öne çıkan Bioderma markası kullanıcılarına aynı çeşitliliğe sahip güneşten korunma kremleri de sunuyor.

Bioderma güneş kremi kategorisi, tıpkı markanın diğer kategorilerinde olduğu gibi, kuru, karma, yağlı, normal, lekeli ya da sivilceli ciltlerin ihtiyaçlarına yönelik alternatiflere sahiptir. Cilt tipine yönelik ürün seçeneklerinin yanı sıra bebek, çocuk ve yetişkinlerin kullanabileceği güneş kremleri farklıdır.

Bioderma Photoderm SPOT SPF50+ Cream, leke sorunu yaşayan ciltler için özel formüle sahiptir.

Bioderma Photoderm Kid SPF50+ Spray, çocuklar için güneşin zararlı etkilerinden korunmaya yardımcı olur.

Renkli Bioderma güneş kremi seçenekleri arasında yer alan Bioderma Photoderm Max Aquafluid SPF50+ Light, hassas, karma ve yağlı ciltler de dahil olmak üzere tüm cilt tipleri tarafından tolore edilebilir.

Yağlı ve karma ciltlerdeki parlamayı engellemeye yardımcı formüle sahip ürünlerden biri Bioderma Photoderm AKN Mat SPF30’dir.

Bioderma Photoderm Max Cream SPF 50+ ise kuru ve çok kuru ciltlerin kullanımına uygundur.

Bioderma Güneş Kremi Çeşitleri Kaç Faktör?

Bioderma güneş kremi SPF 30 VE SPF 50+ olmak üzere 2 farklı faktörde pek çok ürün seçeneği sunar. Ayrıca güneş ışınlarına karşı hassasiyeti çok yüksek ciltler için marka SPF 100 alternatifine sahiptir.

Recete.com güneşten korunma kategorisinde Bioderma güneş kremi seçimini yaparak markanın tüm ürünlerini inceleyebilir, kendiniz için en uygun ürünü seçebilirsiniz.