Özellik Filtreleme
Markalar Bilgi
MustelaMustela (2)
ABCDermABCDerm (1)
BabeBabe (1)
BioNikeBioNike (1)
ChiccoChicco (1)
DesitinDesitin (3)
InciaIncia (1)
NileraNilera (1)
NiveaNivea (1)
RadixRadix (1)
SebamedSebamed (3)
Yükleniyor..
Cilt Tipi Bilgi
Hassas (3)
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..

Bebek Pişik Kremleri

$mrk$ $opf$ Pişik kremi, cildinizi pişik ve tahriş oluşumuna karşı korumaya yardımcı olur. Bebek pişik kremlerini Recete.com güvencisi ve kalitesi ile satın alın!

Anne Bebek Bebek Bakımı Bebek Pişik Kremleri modellerinde 29 Ürün kayıt bulundu.
Karşılaştır
  Sayfa:1/2  Ürün Sayısı:29 
FIRSAT ÜRÜNÜ

  Pişik Kremi

  Bebeklerin hassas ciltleri, kolayca tahriş olabilir ve yıpranabilir. Özellikle bez bölgesinin uzun bir süre ıslak kalması ve bebeğin altının sık temizlenmemesi pişik olarak adlandırılan cilt tahrişine sebep olubilir. Genellikle bez bölgesinde oluşan pişik, bebeğin bezinin çok sıkı bağlanması sebebiyle de oluşabilir. Daha emici bebek bezleri kullanılmıyorsa ve bebeğin altı çok sık değiştirilmiyorsa, pişik oluşumuna sebep olabilir.

  Pişik kremi, bebekler için geliştirilmiş formül yapısıyla kullanıcılara sunulur. Bebeğin pişik gözlemlenen cilt bölgelerine düzenli bir kullanım ile uygulanarak bebeğinizin rahatlatılması sağlanabilir. Pişik oluşumunda dikkat edilmesi gereken en önemli detay, bebeğin altının ıslak olmamasıdır. Hava alan ve hızlı emici özelliği olan bezlerin kullanımı, pişik oluşumunu engellemeye yardımcı olur. Hassas, kuru ve çok kuru, tüm cilt tipleri için tercih edebileceğiniz pişik kremi ürünlerine site üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Pişik Kremi Markaları

  Tahriş riskini minimize edecek şekilde formüle edilen pişik kremleri, hassas ciltler için içerdiği yüksek tolerans değeri sebebiyle bebeklerin cildini korumaya yardımcı olur. Tahrişleri önlemeye yardımcı olan pişik kremleri, bilinen birçok kozmetik markası tarafından üretilmekte ve raflardaki yerini almaktadır.

  En çok bilinen pişik kremi markaları arasında Mustela, ABCDerm, Babe, Bepanthol, Burts Bees, Bübchen, Chicco, Cumlaude Lab, Desitin, Incia, Nilera, Radix, Sebamed, Sudocrem, Uni Baby ve Vaseline yer almaktadır. Mustela Vitamin Barrier Cream, parfüm ve koruyucu içermemesi sebebiyle en çok tercih edilen ürünlerden biridir. Sudocream bebek bakım kremi, çocuk bezlerinin neden olduğu kızarıklığı ve pişikleri önlemeye yardımcı olur. Tüm cilt tiplerine uygun olması ve tahriş olmuş bölgelere fayda sağlamaya çalıştığı için sıklıkla tercih edilmektedir. Kullanıcıların en çok tercih ettiği bir diğer pişik kremi ise Desitin Hızlı Koruma Pişik Bakım Kremi’dir. Parfümsüz olması ve kolay uygulanması tercih edilmesinde etkilidir.