Özellik Filtreleme
Markalar
MustelaMustela (2)
ABCDermABCDerm (1)
BabeBabe (1)
BioNikeBioNike (1)
ChiccoChicco (1)
DesitinDesitin (1)
InciaIncia (1)
NileraNilera (1)
NiveaNivea (1)
RadixRadix (1)
SebamedSebamed (3)
Yükleniyor..
Cilt Tipi
Hassas (3)
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı
Yükleniyor..

Bebek Pişik Kremleri

Bebeğinizi rahat ettirecek en iyi $mrk$ $opf$ pişik kremi çeşitleri Recete'de buluşuyor. Bebek $mrk$ $opf$ pişik kremi fiyatlarında indirim ve fırsatlar için tıklayın.

Anne Bebek Bebek Bakımı Bebek Pişik Kremleri modellerinde 26 Ürün kayıt bulundu.
Karşılaştır
  Sayfa:1/2  Ürün Sayısı:26 

Pişik Kremi

Bebeklerin hassas ciltleri, kolayca tahriş olabilir ve yıpranabilir. Özellikle bez bölgesinin uzun bir süre ıslak kalması ve bebeğin altının sık temizlenmemesi pişik olarak adlandırılan cilt tahrişine sebep olubilir. Genellikle bez bölgesinde oluşan pişik, bebeğin bezinin çok sıkı bağlanması sebebiyle de oluşabilir. Daha emici bebek bezleri kullanılmıyorsa ve bebeğin altı çok sık değiştirilmiyorsa, pişik oluşumuna sebep olabilir.

Pişik kremi, bebekler için geliştirilmiş formül yapısıyla kullanıcılara sunulur. Bebeğin pişik gözlemlenen cilt bölgelerine düzenli bir kullanım ile uygulanarak bebeğinizin rahatlatılması sağlanabilir. Pişik oluşumunda dikkat edilmesi gereken en önemli detay, bebeğin altının ıslak olmamasıdır. Hava alan ve hızlı emici özelliği olan bezlerin kullanımı, pişik oluşumunu engellemeye yardımcı olur. Hassas, kuru ve çok kuru, tüm cilt tipleri için tercih edebileceğiniz pişik kremi ürünlerine site üzerinden ulaşabilirsiniz.

Pişik Kremi Markaları

Tahriş riskini minimize edecek şekilde formüle edilen pişik kremleri, hassas ciltler için içerdiği yüksek tolerans değeri sebebiyle bebeklerin cildini korumaya yardımcı olur. Tahrişleri önlemeye yardımcı olan pişik kremleri, bilinen birçok kozmetik markası tarafından üretilmekte ve raflardaki yerini almaktadır.

En çok bilinen pişik kremi markaları arasında Mustela, ABCDerm, Babe, Bepanthol, Burts Bees, Bübchen, Chicco, Cumlaude Lab, Desitin, Incia, Nilera, Radix, Sebamed, Sudocrem, Uni Baby ve Vaseline yer almaktadır. Mustela Vitamin Barrier Cream, parfüm ve koruyucu içermemesi sebebiyle en çok tercih edilen ürünlerden biridir. Sudocream bebek bakım kremi, çocuk bezlerinin neden olduğu kızarıklığı ve pişikleri önlemeye yardımcı olur. Tüm cilt tiplerine uygun olması ve tahriş olmuş bölgelere fayda sağlamaya çalıştığı için sıklıkla tercih edilmektedir. Kullanıcıların en çok tercih ettiği bir diğer pişik kremi ise Desitin Hızlı Koruma Pişik Bakım Kremi’dir. Parfümsüz olması ve kolay uygulanması tercih edilmesinde etkilidir.