Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama
Toplam 25 ürün bulunmaktadır.

Jack and Jill Ürün Çeşitleri Nelerdir?

Jack and Jill markası, çocuklar için hijyen ürünleri üretir. Ağız bakımı için diş macunu, diş fırçası gibi ürünlerin yanı sıra genel hijyene yönelik şampuan, sıvı sabun ve dezenfektan üretimi de yapmaktadır.

Jack and Jill Ürünleri Kaç Yaş İçindir?

Jack and Jill markasının ürün yelpazesi 4 ay+ bebeklerin kullanabileceği ürünlerden başlar. Ayrıca 10 yaşa kadar çocukların bakım yaparken keyif de alabilecekleri diş fırçası kapları gibi renkli ürünlerle anne ve babaların en sık tercih ettiği markalar arasında yerini almıştır.

Çocuklar için Jack and Jill Ürünleri

Çocukların özel kullanımı için üretilen Jack and Jill diş macunları farklı tatları ve bitkisel içerikleriyle çocuklara güvenli bir ağız bakım deneyimi yaşatmayı amaçlar. Jack and Jill diş macunları Frenk Üzümü, Çilek, Yaban Mersini, Muz, Ahududu, Karışık Meyve, Sakız ve Milkshake aromalı seçenekleriyle her çocuğun sevebileceği tatları ağız bakımıyla birleştirir.

6-12 aylık bebekler için üretilen Silicone Finger Brush, 12-24 aylık bebekler için üretilen Silicone Toothbrush, 2-5 yaş arası çocuklar için üretilen Silicone Tooth and Gum Brush Jack and Jill markasının diş bakım ürünleridir. Ayrıca gövdesi mısır koçanından yapılma Bio Toothbrush diş fırçaları Koala, Maymun, Dinozor, Unicorn, Tavşan ve Su Aygırı gibi farklı desen seçenekleriyle çocuklar için eğlenceli bir deneyimi amaçlar.

Farklı kokulardaki banyo köpükleri, göz yakmayan vücut ve saç şampuanları Jack and Jill markasının çocuklar için ürettiği ürünler arasındadır.

İndirimli Jack and Jill Fiyatları

Jack and Jill ürünleri recete.com sitemizde indirimli olarak satılmaktadır. Fiyatlar ürün boyutları ve seçeneklerine göre değişiklik göstermektedir.

Ebeveynlerin En Çok Tercih Ettiği Jack and Jill Ürünleri

Jack and Jill çocuklar için diş macunları çok sık tercih edilmektedir. Özellikle Natural Toothpaste Flavor Free, Natural Toothpaste Blueberry ve Natural Toothpaste Banana anne babaların en sık tercih ettiği ürünler arasındadır.

Jack and Jill Silicone Tooth and Gum Brush 2-5 yaş, silikon dişlik ve çift taraflı diş fırçası, Silicone Toothbrush 12-24 ay ve Silicone Finger Brush 6-12 Ay ürünü ebeveynlerin beğenerek tercih ettiği çocuk ağız bakım ürünleri arasındadır.