Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama
Toplam 28 ürün bulunmaktadır.

En İyi Banat Ürünleri Hangileri?

Acrobat Jr Ağız Bakım Seti, bütünlüklü bir ürün olması sebebiyle Banat’ın geliştirdiği en iyi ürünler arasındadır. Tri-Action Multi Care 1+1 Medium Diş Fırçası Seti, diş eti masajına olanak sağlayan yapısı, dili temizlemeye olanak sağlayan fırça arkası dokusu ve plakları temizlemeye yardımcı kıl yapısıyla en iyi Banat ürünlerinden biri haline gelmiştir.

Hangi Banat Ürünleri Daha Çok Tercih Ediliyor?

Banat Romance 471 Saç Fırçası, ahşap saplı kolay kullanımıyla kullanıcıların beğenisini toplamış üründür. B-Cure Ergonomic Nail Clipper tırnak makası ve Acrobat Jr Ağız Bakım Seti en çok tercih edilen Banat ürünleridir.

Günlük Kullanımda Tercih Edilen Banat Ürünleri

Gündelik kullanımda Flip-Flap Soft Diş Fırçası, içerisinde 5 yaş ve üzeri çocuklar için vakum ayaklı diş fırçası, diş macunu, diş fırçası koruyucu kap yer alan, çocuklara ağız bakımını sevdirmeyi amaçlayan bir kittir ve kullanıcılar arasında popülerdir. Banat Deep Clean Black 1+1 Medium Diş Fırçası Seti diş minesine zarar vermeden plaklarla savaşmada etkili bir araç sunmayı hedefleyen yapısı nedeniyle günlük ağız bakımını kolaylaştıran bir ürün olarak kullanıcıların beğenisini toplamıştır.

Banat Ürünleri Fiyatları

Banat ürünleri 8 TL ile 50 TL arasında değişen fiyat aralığı ve %20 indirimle satışa sunulmuştur.

Banat Ürünlerinin Sıkça Tercih Edilmesinin Sebebi

Banat markası yıllardır, genç yaşlı tüm kullanıcılar için ağız bakım ürünleri üretmektedir. Ağız temizliğini maksimum seviyeye çıkarmayı hedefleyen diş fırçaları, çok yönlü bir temizlik hissi sunmaktadır. Çocuk ve yetişkinler için farklı tarzda ürünleriyle kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamayı önemseyen marka, ürün yelpazesini genişletmiştir. Saç ve tırnak bakımı için saç fırçası ve tırnak makası, törpü, et itici gibi ürünler de üretmektedir. Güvenilir ağız bakım markalarından biri olması sebebiyle Banat, kullanıcının beğenisini kazanmış ve en çok tercih edilen markalar arasında yerini almıştır.