Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama
Toplam 29 ürün bulunmaktadır.

Skinceuticals Markasına Ait Ürünler

Cildin temizlenmesi ve tazelenmesi gibi konularda destek sağlayan ürünler sunan Skinceuticals hem genel kullanıma uygun hem de belirli bir yüz bölgesine odaklanan seçenekler sunar. Nemlendirici kremleri ve serumları, tüm yüzde kullanıma uygunken göz çevresi kremleri sadece bu bölge için tasarlanmıştır. Markanın tüm ürünleri cilde nazik bir şekilde etki eder. Ciltte doğal olarak bulunan kolajeni destekleyerek genel direncin arttırılmasına yardımcı olur. Sıkılığını arttırır, ışıltısını ortaya çıkartır.

Skinceuticals Serum

Serum seçenekleri, günlük kullanıma uygun bakım ürünleri arasında yer alır. Yüze boyuna ve dekolte bölgesine uygulanabilen bu ürünler, farklı cilt tipleri hedeflenerek üretilir. Hassas ve az toleranslı cilt tipleri için hazırlanan başlangıç konsantrasyonu serumunun yanı sıra olgun ve problemli ciltler için günlük bakım sağlayan seçenekler de mevcuttur. Kullanım şekli oldukça pratik olan serumlar, dört veya beş damlası cilt üzerine yedirilerek sürülür.

Günde bir veya iki kere kullanılan serumlar, Skinceuticals markasının popüler olarak tercih edilen ürünleri arasında ilk sıralarda yer alır. Cilt ton eşitsizliği, kusurlar, fazla yağlı veya kuru olması gibi durumlarda destek sağlar.

Çok fazlı cilt görünümü düzeltici bakım serumu, son çıkanlar arasında yer alan ve sevilerek kullanılan ürünlerden birisidir. Ürün içeriklerinde parfüm olmaması, formüllerindeki kimyasal oranını azaltan özelliklerindendir.

Skinceuticals Güneş Ürünleri

Güneşe çıkmadan önce kesinlikle uygulanması gereken koruyucuların bulutlu günlerde bile sürülmesi önerilir. Bulutlar, güneşten gelen UVA ve UVB ışınlarının zararlı etkilerini durdurmak için yeterli değildir. Bu nedenle yılın hangi zamanı olursa olsun ve o günkü hava durumu nasıl olursa olsun güne Skinceuticals kalitesiyle sunulan güneş kremleriyle başlamak iyi bir seçenektir.

Tatil zamanı, deniz kenarı gibi ortamlarda kullanımda iki saat aralıklarla güneş ürünlerinin yenilenmesi ve yüzdükten, terledikten, kurulandıktan sonra tekrar uygulanması önerilir. Bu şekilde markanın güneş ürünlerinin sunduğu korumaya gün boyunca sahip olmayı başarabilirsiniz.

Skinceuticals güneş kremleri ve serumların yanı sıra daha birçok kişisel bakım ürününe sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Tüm seçeneklerinize göz atabilir, ürün özellikleri hakkında bilgi sahibi edinebilir ve bu markayla gelen yüksek performansın adını çıkartmaya başlayabilirsiniz.

Skinceuticals Ürünleri Ne İçindir?

Russell Moon tarafından 1997 yılında kurulan Skinceuticals markası Duke Üniversitesi Tıp Merkezi'nde J. Lamar Callaway Emeritus Dermatoloji Profesörü tarafından geliştirilmiş ve patentlenmiştir. Markanın ürünleri topikal antioksidan serumların bir kombinasyonuna dayanmaktadır.

Geniş ürün yelpazesine sahip markada, yüz bakımı, göz çevresi bakımı, güneş koruyucu kategorilerine ait ürün seçenekleri sunulur. Farklı cilt tiplerine ve cilt sorunlarına yönelik formüller üretilmektedir.

Markanın en çok öne çıkan ürünleri serumlarıdır. Bu serum çeşitleri arasında tüm cilt tipleri için uygun seçeneklerin yanı sıra, normal ve kuru ciltler için, olgun ciltler için, hassas ve düşük toleranslı ciltler için ayrı seçenekler de bulunur.

Nemlendirici kremler, cilt temizleyicileri ve gözaltı kremleri de serumları tamamlayıcı etkiyi destekler.

Skinceuticals Ürün Çeşitleri Nelerdir?

Marka farklı cilt tiplerine yönelik yeni formüller geliştirmiş ve geliştirmeye devam etmektedir. Her geçen gün ürün seçenekleri zenginleşmektedir.

Skinceuticals Hydrating B5 30ml markanın serum seçenekleri arasında öne çıkmaktadır. Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun olan serum, ciltteki nem dengesini sağlamaya yardımcı olur.

Skinceuticals C E Ferulic 30ml, antioksidan etkiyi desteklemekte olup, normal ve kuru ciltlerin kullanımına özel olarak formüle edilmiştir.

Skinceuticals Daily Moisture 60ml, markanın nemlendirici krem seçenekleri arasında yer alırken, normal ve kuru ciltlerin günlük nem dengesini sağlamaya yardımcı olur.

Güneş koruyucu seçenekleri arasında öne çıkan ürün ise Ultra Facial SPF50+ Defence 30ml olmaktadır.

Markanın, kullanıcıların farklı ihtiyaçlarına yönelik zengin ürün seçeneklerinin tamamı Reçete üzerinde listelenmektedir. Sitenin ana sayfasında bulunan arama kutusuna marka adı yazarak, yüz, gözaltı ve güneş koruyucu kategorilerinin tamamına ait seçeneklerin hepsini inceleyebilir, ayrıntılı açıklamalarla ürünler arasından ihtiyacınız olanları seçebilirsiniz.

Sürekli güncellenen kampanyaları takip ederek, Skinceuticals markasına ait severek kullandığınız ürünlerin tamamına daha uygun fiyatla sahip olabilirsiniz.