Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Sepetim
Filtre
Kategoriler
FİLTRELER
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
SIRALA :
Sırala
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama

Hangi Trukid Ürünleri Tercih Edilmeli?

Bebeklere ve çocuklara özel bakım ürünleri geliştiren Trukid markası, Jennifer Adams tarafından kurulmuştur. Markanın ürünlerinin tamamı doğal ham maddelerden geliştirilmiştir. Jennifer Adams kendi çocuklarının bakımında ihtiyaç hissettiği ürünlerden yola çıkarak bu formülleri geliştirmiştir.

Trukid vücut bakım ürünleri, saç bakımı, güneş koruyucular, bebek bakımı, çocuk bakımı ve sinek kovucu kategorilerinde hizmet verir.

Hangi Trukid Ürünü Ne İşe Yarar?

Trukid ürünleri annelerin, bebek ve çocukların günlük temizlik ve bakım ihtiyaçlarına yönelik ürün seçenekleri sunmaktadır. Sport SPF30 Mineral Sunscreen 100ml çocukların hassas cildini güneşin zararlı etkilerinden korumaya yönelik ürün seçenekleri arasındadır.

Happy Face and Body Lotion 236ml, çocuklar için nemlendirmeye destek yüz ve vücut kremidir. Trubaby Eczema Soothing Wash 236ml ise hassas bebek cildi için banyo esnasında hem vücut hem de saç temizliğinde kullanılır.

Bebek için Trukid Ürünleri

Trukid ürünleri bebekler ve çocuklar için seçenekler sunar. Markanın bebeklere özel olarak sunduğu ürün seçenekleri, şampuan, vücut jeli, yüz ve vücut için özel kremler, dudak bakım kremi şeklindedir.

Bebeğinizin tüm bakımı ve temizliği için markanın ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Hassas Bebek Cildi için En İyi Trukid Ürünleri

Trukid Baby Organic Protective Baby Spray 118ml, özellikle yaz aylarında markanın en çok tercih edilen ürünleri arasında yer alır. Sivrisinek, böcek ve kene kovucu bu ürün doğal içeriği ile bebek ve çocuklarda güvenle kullanılabilir.

Trubaby Eczema Therapy Cream 58ml, hassas ve kuru cilde sahip bebeklerde oluşan tahriş ve kızarıklık gibi istenmeyen durumların hafifletilmesine yardımcı olur.

Trubaby Bubbly Baby Body and Hair Wash 236ml bebeklere özel olarak formüle edilmiş saç ve vücut şampuanıdır. Trubaby Sweet Baby Daily Lotion 236ml, bebekler için nemlendirici losyon seçenekleri arasındadır.

Trukid Trubaby Eczema Cream 118ml, çok hassas cilt tipleri de dahil olmak üzere bebeklerin cildinde kullanıma uygun ürünler arasındadır. Tamamen doğal yağ ve bitki özlerinden üretilmiştir.

Trukid Ürün Fiyatları

Annelerin bebek ve çocukları için güvenle kullandığı Trukid ürünleri hakkında detaylı bilgi almak için Reçete anne bebek ürünleri kategorisinden yararlanabilirsiniz.

Markaya ait tüm ürünlerin fiyatlarını tek sayfa üzerinden değerlendirebilir, kampanya seçeneklerinden yararlanarak alışverişinizi daha uygun bir şekilde tamamlayabilirsiniz.