Özellik Filtreleme
Fiyat Aralığı Bilgi

Pharmaton Omega 3 / Balık Yağı

Pharmaton Balık yağı ve Omega 3 ürünleri, Recete.com güvencesi ve kalitesi ile en uygun fiyatlarla online satış mağazasında satılmaktadır.

Seçimleriniz
2 ÜRÜN
Markalar
Pharmaton Vitaminler Omega 3 / Balık Yağı modellerinde 2 Ürün kayıt bulundu.
Karşılaştır
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:2 
FIRSAT ÜRÜNÜ

  Pharmaton

  Günümüzün en büyük sorunlarından olan vücutta halsizlik, yorgunluk ve bitkinlik hissi, gerek her geçen gün gelişen teknoloji gerek sürekli masa başında hareketsiz çalışma gerekse de stresten kaynaklı olarak pek çok kişinin şikayet ettiği durumlar arasında yer alıyor. Pharmaton kapsül ise bu sorunları yaşayan kişilerin kendilerini daha dinç, mutlu ve pozitif hissetmeleri için geliştirilen bitkisel vitamin takviyesi olarak kullanıcılara sunuluyor. Bünyenin zayıf olmasından ya da dış faktörlerden kaynaklanan durumlar için Pharmaton kapsüller, pek çok kişi tarafından tercih ediliyor. Gün içerisinde ihtiyaç duyulan tüm mineral ve vitaminlerin alınmasında etkin rol oynayan kapsüller, sabah uyandığınızda daha mutlu ve daha pozitif hissetmenize yardımcı oluyor.

  PharmatonKapsüllerin İçeriğinde Neler Bulunur?

  Şüphesiz ki Pharmaton kullanmak isteyen kişilerin en çok merak ettiği konulardan biri de ürünün içeriğinde neler bulunduğu oluyor. İçerisinde A-B-C-D-E, çinko, biotin, manganez, folik asit, kalsiyum, demir, bakır ve selenyum bulunan kapsüller, vücudun tüm ihtiyaçlarını karşılıyor. Her şişesinde 30 ya da 60 adet kapsül bulunan Pharmaton, gün boyunca zinde kalmanıza destek oluyor. Kapsüllerden günde bir tane kullanarak 30 adetlik olan paketlerin bir ay boyunca sizi idare etmesini sağlayabilirsiniz. Kapsülleri, 12 yaş altı çocukların kullanması tavsiye edilmiyor. Motivasyon kayıpları ve halsizlik sorunları çocuklarda çok fazla görülmediğinden daha çok yetişkinlerin kullanımına yönelik bir ürün olarak kullanıcılara sunuluyor.

  Pharmaton’unFaydaları Nelerdir?

  • Doping içermeyen Pharmaton, gençlerde, yetişkinlerde ve daha üst yaşlarda performansı arttırıcı etkilere sahiptir.
  • Gün içerisinde çok daha aktif, dinç, mutlu ve pozitif olmaya yardımcı olur.
  • Motive olmaya ve daha iyi şekilde iletişim kurmaya destek olan kapsüller aynı zamanda sosyal hayatında aktifleşmesinde etkin rol oynar.
  • İçerisinde bulunan Ginseng G115 ekstresi sayesinde hücrelerinizin daha fazla oksijen almasını sağlayarak zinde olmanıza destek olur.