Özellik Filtreleme
Markalar
CarlsonCarlson (3)
DynavitDynavit (1)
EasyvitEasyvit (2)
MollersMollers (5)
OceanOcean (12)
SolgarSolgar (7)
VoonkaVoonka (6)
YouplusYouplus (2)
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı
Yükleniyor..

Mollers Omega 3 / Balık Yağı

Mollers $mrk$ $opf$ Balık yağı çeşitleri, hem yetişkinlerin hem de çocukların kullanımına uygun seçenekleriyle Recete'de! $mrk$ $opf$ Balık yağı fiyatları için tıklayın.

Seçimleriniz
5 ÜRÜN
Markalar
Mollers Vitaminler Omega 3 / Balık Yağı modellerinde 5 Ürün kayıt bulundu.
Karşılaştır
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:5 

Möllers Balık Yağı

Norveç’te, 1854 yılından bu yana üretilen Möllers balık yağı günümüzde 30’dan fazla ülkede en çok tercih edilen besin destek ürünleri markaları arasındadır. Omega 3 içeriğinin yanı sıra marka kullanıcılarına A vitamini, D vitamini ve E vitamini yönünden zengin formüller sunar.

Mollers balık yağı, yetişkinler ve çocuklar için ayrı şekilde formüle edilmiş olup, zengin ürün yelpazesi tüm ailenin kullanımı için alternatiflere sahiptir.

Möllers Balık Yağı Fiyatları

Möllers balık yağı tek çeşit bir ürün değildir. Çocuk ve yetişkinler için özel formüller ve omega 3 desteğinin yanı sıra, vitamin katkılı destekleyici seçenekler sunulmaktadır. Ürün çeşitliliğinden dolayı fiyatlar değişkenlik gösterir.

Recete.com besin destek ürünleri kategorisinden mollers balık yağı seçeneğine tıklayarak tüm ürünleri inceleyebilir, kendiniz ve aileniz için en uygun omega 3 alternatiflerini güncel kampanyalardan yararlanarak satın alabilirsiniz.

Möllers Balık Yağı Kimler Kullanabilir?

Möllers balık yağı yetişkinler ve çocuklar için ayrı formüller sunar.

Möller's Omega 3 60 Kapsül, yetişkinler için üretilen seçenekler arasında yer alır. Möller's Omega 3 Cod Liver Oil Limon Aromalı hem yetişkin hem de çocuklarda kullanıma uygun ürünlerden biridir. 2 yaşından itibaren kullanıma uygun olan ürünün içeriğinde A, D ve E vitamini bulunur.

Möllers Omega 3 Cod Liver Oil, 4 yaş ve üzeri çocuklarda ve yetişkinlerde farklı dozlarda kullanılmaktadır.

Möller's Omega 3 Cod Liver Oil Elma Aromalı ise 3 yaş ve üzeri çocuklar ve yetişkinler için omega 3 ve vitamin destek ürünleri kategorisindedir.

Mollers balık yağı ürünlerinin sıvı forma sahip seçenekleri hem çocuk hem de yetişkinlerin kullanımına uygun şekilde formüle edilmiştir. Ancak bu ürünlerin her yaş aralığında kullanım miktarı farklıdır.

Yaş aralıklarının yanı sıra, markanın ürünleri, günlük omega 3 ihtiyacını karşılamayı desteklediği için bir uzmana danışıldıktan sonra herkes tarafından kullanılabilir.

Möllers Balık Yağı Kaç Yaşa Uygundur?

Möllers balık yağı kapsül formları yetişkinlerin kullanımına uygun olarak şekilde formüle edilmiştir. Çocuklar içinse sıvı formdaki ürünler hem kullanım kolaylığı sunar, hem de çocukların günlük vitamin ve omega 3 ihtiyacının karşılanmasını destekler.

Her yaş aralığında uygulanacak doz farklıdır. Çocuklar için uygun olan ürünlerde 2-4 yaş arası 2.5 ml, 4-10 yaş arası çocuklarda ve yetişkinlerde günde 5 ml kullanım önerilir.

Kapsül formdaki yetişkinler için Möllers balık yağı kullanım talimatında ise günde 1 adet kullanım önerilir.